Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Daj z siebie wszystko zawsze i wszędzie. HyperX Alloy Origins 60

Przewodowa klawiatura mechaniczna dla wymagających graczy. Wyprodukowana z aluminium stosowanego w lotnictwie zapewniającego trwałość. Też znacznie pomniejszona względem pełnowymiarowych klawiatur, a mimo to niczego jej nie brakuje. HyperX Alloy Origins 60 stanie się Twoim nieocenionym kompanem zarówno na co dzień, jak i podczas turniejów.

Superkompaktowa. Superprzenośna. Superwytrzymała

Trzy razy super – czy mamy do czynienia z bohaterem? Na pewno nie ulega wątpliwości to, że jest to obecnie jedna z najmniejszych klawiatur mechanicznych dla graczy. HyperX Alloy Origins 60 w rozmiarze 60% zajmie jeszcze mniej miejsca na Twoim biurku. A wszystkie potrzebne funkcje odnajdziesz nadrukowane na bocznych powierzchniach nakładek i przypisane do klawiszy.

Ten niewielki rozmiar sprawia, że klawiaturę można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Nieważne, czy szykuje się ważny turniej e-sportowy, czy nie wyobrażasz sobie weekendu poza domem bez jednej rundki w grze kompetytywnej. HyperX Alloy Origins 60 zmieścisz nawet w plecaku, nadal zostawiając sobie trochę miejsca na pozostałe peryferia. Również bezproblemowo odłączysz i spakujesz przewód USB-C, którym klawiatura łączy się z komputerem.

Korpus klawiatury HyperX Alloy Origins 60 został wykonany z aluminium na co dzień stosowanego w lotnictwie, a więc zapewni i trwałość, i stabilność podczas każdej z intensywnych rozgrywek. Przełączniki mechaniczne klawiszy HyperX sprawują się tak samo świetnie nawet po 80 milionach naciśnięć, a ich nakładki wykonane z materiału PBT na długo pozostaną odporne na ścieranie.

przewodowa klawiatura mechaniczna hyperx alloy origins 60

Wyraź siebie z HyperX Alloy Origins 60

Klawiatura mechaniczna HyperX Alloy Origins 60 imponuje już samą kompaktowością, ale może jeszcze zwracać na siebie uwagę jasną i żywą paletą barw. Dzięki zamieszczonym w przełącznikach diodom LED dowolnie zadecydujesz o podświetleniu RGB. A z użyciem oprogramowania HyperX NGENUITY podświetlisz nawet poszczególne klawisze. Ponadto program daje możliwość tworzenia makr i skonfigurowania trybu gry.

W zestawie z klawiaturą odnajdziesz dodatkowy klawisz Esc oraz wyjątkowy klawisz spacji, dzięki któremu jeszcze bardziej spersonalizujesz swoje stanowisko gamingowe. W wymianie czy demontażu nakładek pomoże Ci załączone w komplecie przeznaczone do tego narzędzie.

Kup przewodową klawiaturę mechaniczną HyperX Alloy Origins 60