Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle – (nie) tylko dla gamingowych orłów

iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle – (nie) tylko dla gamingowych orłów

Orzeł wylądował – i to nie byle jaki. Prawie 25-calowy monitor dla graczy iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle, z matrycą Fast IPS oraz wachlarzem funkcji, które pomogą Ci stać się prawdziwym drapieżnikiem w prowadzonych rozgrywkach. Poznaj bliżej ten sprzęt i włącz go do swojego arsenału.

Jeden tylko orzeł na wyżyny rozgrywki wznieść Cię może

Duża sylwetka, szerokie skrzydła, gruby dziób, silne pazurzaste nogi. Prędkość lotu, która może sięgać do 160 km/h. lub nawet 320 – przy nurkowaniu z dużej wysokości. Tak prezentują się przedstawiciele gatunków orłów, w tym między innymi orzeł przedni. A jak wygląda sprawa z iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle? Brak mu dziobu czy skrzydeł, ale i tak może pochwalić się rozmiarami oraz wysoką szybkością.

24,5-calowa matryca Fast IPS o rozdzielczości FHD, formatem obrazu 16:9 oraz z szerokimi kątami widzenia (178 stopni w poziomie i w pionie) to spora przestrzeń robocza, jak i plansza gry. Dzięki niej także osoby siedzące z boku mogą podziwiać Twoje zmagania, czy inne prezentowane im materiały (na przykład Let’s Playe czy poradniki). Ekran jest niezwykle dynamiczny, częstotliwość jego odświeżania to 165 Hz, a technologia AMD FreeSync Premium likwiduje możliwe przycięcia i lagi, niezależnie od tego, z iloma FPS-ami monitor musi sobie poradzić.

iiyama Red Eagle

Jak zostać gamingowym drapieżnikiem z iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle?

Orzeł wypatruje swojej ofiary z wysokości półki skalnej, drzewa lub z lotu. Następnie dokonuje ataku, chwytając swój łup – naziemny lub powietrzny – przy pomocy szponów. iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle posiada natomiast rozmaite tryby gier, zależne od gatunku (strategia, strzelanka pierwszoosobowa…), oraz możliwości personalizacji ustawień obrazu pod użytkownika.

Oferuje także funkcję Black Tuner – dla wyregulowania poziomu czerni na ekranie, a co za tym idzie - uniknięcia zaskoczenia w zaułkach i zakamarkach. Do dyspozycji masz też różne złącza – HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, wyjście słuchawkowe oraz dwa porty USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0). Ekran jest również obrotowy, możesz wyregulować wysokość, jak i kąt pochylenia, a także skorzystać z zabezpieczenia Kensington Lock (linka nie jest dostępna w zestawie).

Szybuj z iiyama G-Master GB2570HSU Red Eagle – do połowy czerwca 2021 r. to okaz dostępny tylko w x-kom