Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Produkty smart home Netatmo i Eufy w promocyjnych cenach do końca czerwca

Produkty smart home Netatmo i Eufy w promocyjnych cenach do końca czerwca

Kamery, sensory, domofony… Takie i podobne inteligentne urządzenia od producentów Netatmo oraz Eufy do Twojego smart home oferujemy do końca czerwca w obniżonych cenach. Poznaj je bliżej i wybierz najlepszy inteligentny sprzęt dla siebie.

Jakie produkty smart home obejmuje bieżąca promocja?

Netatmo Smart Outdoor Camera FullHD (Presence)

Wśród promocyjnych produktów znajdziemy m.in. zewnętrzną kamerę monitoringu Netatmo Smart Outdoor Camera FullHD (Presence). Łatwa do zamontowania, gotowa do pracy w dzień i w nocy. Nie są jej straszne niesprzyjające warunki atmosferyczne, a także kurz i brud. Potrafi odróżniać ludzi od zwierząt i samochodów, reaguje błyskawicznie, wykrywając ruch w promieniu 20 metrów.

Możesz również zmniejszyć jej zasięg, a także skorzystać z opcji pinch-to-zoom, by bliżej przyjrzeć się detalom na nagraniach w FHD, zapisywanych lokalnie na karcie microSD (dołączona w zestawie ma pojemność 8 GB, ale kamera obsługuje nawet 32 GB). Możesz je także przechowywać w chmurze. W aplikacji ustawimy też odbiór powiadomień, kiedyś ktoś wkroczy na obszar obejmujący specjalnie przez nas wybraną Alert-Zone, a także szybko przejrzymy video, dzięki funkcji Timelapse Presence.

Netatmo Smart Indoor Camera (Welcome)

Powyższa propozycja dotyczy tego, co na zewnątrz. A co do wnętrza? Stylowa Netatmo Smart Indoor Camera (Welcome). Cechuje się funkcją rozpoznawania twarzy, dzięki której „wie”, że do mieszkania wszedł intruz, a nie któryś z domowników. Natychmiast wysyła do Ciebie powiadomienie, wraz ze zdjęciem i video. Oprogramowanie kamery uczy się także odróżniania poszczególnych lokatorów. To funkcja przydatna przy opiece nad dziećmi lub seniorami.

Również i w tym modelu masz zapis na karcie microSD oraz nośnik 8 GB dołączony w zestawie. A dzięki wbudowanemu mikrofonowi kamera zbiera również dźwięki otoczenia. Może w ten sposób powiadomić Cię także to tym, że uruchomił się czujnik dymu czy CO2.

Netatmo Eufy promocja

Eufycam EUFYCAM 2 (2+1) FullHD IP67 (2szt. + HomeBase2)

Szukasz bardziej kompleksowego rozwiązania? Stwórz domowy monitoring z zestawem EUFYCAM 2 z dwoma kamerami oraz stacją bazową. Kamery nadają się do pracy wewnątrz i na zewnątrz. Posiadają tryb nocny oraz czujnik Sony, który radzi sobie także w gorszym oświetleniu. Zasilanie bateryjne pozwala na pracę do roku na jednym ładowaniu, a solidne wykonanie pozwala działać także przy gorszej, surowszej pogodzie. A jeśli uznasz, że potrzebujesz więcej kamer, możesz spokojnie rozbudować zestaw o dodatkowe.

Sztuczna inteligencja zapobiega problemom z fałszywymi alarmami. Nie podnosi larum, gdy w otoczeniu pojawia się sąsiedzki pies czy kot. Dobrze rozpoznaje za to człowieka i wyostrza obraz na nagraniu w FHD. Kamery są zgodne z Apple HomeKit, współpracują z Siri, a także z Aleksą czy Asystentem Google i IFTTT.

Nuki SmartLock

Bieżąca promocja to przede wszystkim inteligentne urządzenia Netatmo oraz Eufycam. Mamy jednak również rodzynkę, w postaci inteligentnego zamku Nuki SmartLock. Po zamontowaniu go w drzwiach, otworzysz je lub zamkniesz jednym kliknięciem w aplikacji. Znajdują się w niej także opcje automatycznego zamykania i otwierania. Możemy ustawić również zasady dostępu dla innych domowników czy gości.

Do pracy zamek potrzebuje czterech baterii AA (dostępne w zestawie). Obsługuje połączenie Blueetooth 5.0 oraz Wi-Fi 4 (do tego drugiego trzeba dokupić Nuki Wi-Fi Bridge). Jest kompatybilny z innymi akcesoriami Nuki, a także można go zintegrować z HomeKit, Aleksą, Google Smat Home czy IFTTT.

Skorzystaj z promocji na produkty smart home Netatmo i Eufy

To oczywiście tylko wybrane produkty do Twojego inteligentnego domu, które biorą udział w bieżącej promocji. Sprawdź je wszytkie. Nie musisz wpisywać żadnych kodów rabatowych – ceny są już obniżone na kartach produktowych. Pamiętaj jednak, że oferta jest ważna tylko 30 czerwca 2021 roku lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Sprawdź produkty Netatmo w promocji

Sprawdź produkty Eufy w promocji