Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Z X-em w nazwie wszystko jest lepsze. Fotel Yumisu 2050X również 

Z X-em w nazwie wszystko jest lepsze. Fotel Yumisu 2050X również 

·
Zaktualizowano: Ponad rok temu

Kto nie idzie naprzód, ten stoi w miejscu — ta zasada nie jest obca twórcom foteli Yumisu. Idąc tym torem postanowili wyposażyć bardzo dobrze oceniany fotel gamingowy o oznaczeniu 2050 w nowatorskie podłokietniki X-CROSS, które doceni każdy rasowy gracz. Ci nierasowi zresztą też, w końcu komfort nie jest czymś elitarnym. O co ten cały szum? Już tłumaczymy. 

Podłokietniki idealnie dopasowane 

Wyobraź sobie sytuację, gdy wybierasz fotel gamingowy i natrafiasz na egzemplarz idealny pod każdym względem — designu, wygody, rozmiaru, udźwigu, zakresu odchylania oparcia, kultury pracy itd. — z jednym wyjątkiem. Podłokietniki są zbyt niskie, umiejscowione za blisko siedziska lub oparcia, albo po prostu nie sprawdzają się optymalnie przy każdej czynności. Można się sfrustrować. I wtedy wchodzi fotel Yumisu 2050X cały na czarno, kradnąc spektakl. 

Podłokietniki X-CROSS mocowane są nie tak, jak to ma zwykle miejsce do siedziska, ale do oparcia. Posiadają tylko jeden przycisk blokady, który odpowiada za ustawienie wysokości. W najwyższym położeniu platformy sięgają niemal do klatki piersiowej (oczywiście zależnie od wzrostu zasiadającej na fotelu osoby). To jednak nie koniec, ponieważ platformy można obracać o około 15 stopni w dwie strony, a także regulować ich wysunięcie w przód-tył. Ostatni punkt programu to regulacja odchylenia na boki. W efekcie możesz wygodnie grać na PC, konsoli przed telewizorem czy nawet konsoli przenośnej. Koniec ograniczeń i walki z niewygodą.

Fotel dla gracza Yumisu 2050X

Yumisu 2050X to wybitny fotel jest 

Nie samymi podłokietnikami fotel stoi, więc pora na kilka słów o całej reszcie Yumisu 2050X. Solidna aluminiowa podstawa i siłownik pneumatyczny zniosą ciężar do 160 kg, więc osoby o standardowej budowie ciała mogą wziąć na kolana koleżankę i pograć wspólnie w Heroesy bez wstawania z fotela 😉 Oparcie odchyla się do pozycji poziomej, więc po ciężkim meczu można uciąć sobie drzemkę regeneracyjną. Trwała, estetyczna tapicerka zniesie długie lata intensywnego użytkowania bez ryzyka przetarcia. Ergonomiczny design zapewnia komfort i utrzymanie prawidłowej postawy ciała podczas wielogodzinnych posiedzeń. Całości dopełniają wygodne poduszki z pianki memory — pod lędźwie i pod głowę. 

Warto jeszcze wspomnieć o jakości wykonania i zastosowanych materiałów. Pod tym względem fotelowi Yumisu 2050X nie można nic zarzucić. Wiemy, że takie deklaracje nie brzmią wiarygodnie, dlatego zachęcamy do zapoznania się recenzją, na potrzeby której sprawdziliśmy wytrzymałość fotela w bardzo radykalny sposób. Lepszej zachęty do wypróbowania Yumisu 2050X na własnej skórze chyba nie zdołamy wymyślić.

Recenzja fotela gamingowego Yumisu 2050X

Poznaj bliżej fotel gamingowy Yumisu 2050X