Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Przywitaj pamięć RAM Kingston FURY, następcę kultowego HyperX

·
Zaktualizowano: Ponad rok temu

Kingston Technology zaprezentował nową serię, która zaoferuje pamięć RAM i flash oraz dyski SSD. Kingston FURY jest następcą dobrze znanej i często wybieranej przez graczy marki produktów, jaką jest HyperX. Poznaj nowe modele zaawansowanej pamięci RAM: Renegade, Beast i Impact zostały skonstruowane dzięki 3 dekadom doświadczenia, nieustannych testów i ciężkiej pracy świetnych inżynierów.

Kingston FURY przejmuje dziedzictwo HyperX

Kultowych pamięci DRAM od HyperX chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Teraz przechodzą one na zasłużoną emeryturę, a ich miejsce zajmuje nowa linia produktów o nazwie Kingston FURY. Wśród niej znajdą się nie tylko kości RAM dla graczy, ale także pamięć masowa flash o dużej wydajności oraz dyski SSD. Podpierając się latami doświadczeń inżynierowie Kingston ruszyli z przytupem wypuszczając wysokowydajne pamięci DDR4 i odświeżając moduły DDR3, tak aby posiadaczy starszych płyt głównych mogli zmodernizować swój sprzęt. To jeszcze nic, bowiem marka zapowiedziała DDR5, że w IV kwartale tego roku asortyment modułów zwiększy się o długo oczekiwane modele DDR5, które w chwili obecnej są poddawane wnikliwym testom z udziałem producentów płyt głównych.

Premiera Kingston Fury

Wraz z nowymi produktami użytkownicy otrzymują technologię Kingston FURY Infrared Sync, która w intuicyjny sposób pozwala zsynchronizować podświetlanie RGB bez konieczności montowania dodatkowych przewodów. Całość do działania wykorzystuje podczerwień. Współpraca z producentami procesorów takimi jak Intel czy AMD sprawiła, że bez konieczności ręcznej modyfikacji ustawień możesz zmienić taktowanie pamięci RAM, wykorzystując jeden ze specjalnie przygotowanych profili. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększysz wydajność swojego komputera, bez narażania go na ewentualne przeciążenia.

Więcej o Kingston FURY przeczytasz na portalu Geex

Kingston FURY debiutuje, prezentując wydajną pamięć RAM

Dzięki nieustannej pracy inżynierów i dużego doświadczenia marki w dziedzinie pamięci RAM, seria Kingston FURY zadebiutowała na rynku prezentując pamięci RAM DDR3 i DDR4 ze zróżnicowaną częstotliwością taktowania i kilkoma poziomami timingu. Dzięki szerokiemu wyborowi gracze i pasjonaci mogą wybrać idealny produkt, który zamontują w swoim komputerze. Wśród najnowszych modeli znalazły się:

Kingston FURY Renegade – cechuje go znakomita szybkość, niskie opóźnienia oraz dostępność zarówno z podświetleniem RGB, jak i bez niego. Częstotliwość taktowania pamięci DDR4 wynosi maksymalnie 5333 MHz. Jest to flagowy model amerykańskiej marki.

Kingston FURY Beast – wysoka wydajność połączona z ekonomiczną ceną jest główną zaletą modelu Beast, która świetnie sprawdzi się zarówno w komputerach gamingowych, jak i roboczych. Oferuje on kości RAM DDR3 oraz DDR4 z podświetleniem i bez podświetlenia RGB. Częstotliwość taktowania w najmocniejszym wariancie wyniesie do 3733 MHz.

Kingston FURY Impact – ten model został skonstruowany przede wszystkim z myślą o laptopach, ale także NUC-ach i mini PC. Wykorzystane w nim moduły pamięci SO-DIMM (DDR3 i DDR4) świetnie poradzą sobie w grach, podczas oglądania seriali czy renderowania filmów. Maksymalna częstotliwość taktowania, jaką osiągają to natomiast 3200 MHz.

Drużyny e-sportowe zrzeszone dzięki Kingston FURY

Nowa marka wykorzystała w nazwie pamięci człon „FURY”, który wcześniej mogliście kojarzyć z produktów HyperX, które były obecne już od 2014 roku. Teraz jednak Kingston FURY po raz pierwszy samodzielnie zadebiutuje, kontynuując wzorce wypracowane przez poprzednika. Amerykańska firma poinformowała, że w prace nad nowościami chce zaangażować środowisko gamingowe, dlatego niedługo do zespołu dołączą znane drużyny e-sportowe.

Sprawdź pamięci RAM Kingston Fury w x-kom