Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj zwycięzców konkursu Dell Alienware

Po europejskich rozgrywkach piłki nożnej opadł już kurz na murawie, a emocje fanów tego sportu ostygły. Jednak Ci, którzy wzięli udział w konkursie przygotowanym przez x-kom z nagrodami od Dell Alienware i podzielili się tym, jak nieziemsko potrafią kibicować, nie mogą jeszcze spać spokojnie. Pora poznać finalistów konkursu. Sprawdź szczegóły.

Konkurs x-kom z nieziemskimi nagrodami

Tego lata nie tylko temperatura na zewnątrz przyprawiała o wypieki na twarzy i krople potu na plecach. Równie gorące emocje towarzyszyły kibicom podczas śledzenia rozgrywek Euro2020. x-kom lubi nieziemskie emocje nie tylko podczas wirtualnych rozgrywek. Specjalnie na czas europejskiego święta fanów piłki nożnej przygotowaliśmy konkurs z nagrodami od Dell Alienware.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczyło zrobić zdjęcie podczas kosmicznego kibicowania, oznaczyć je hasztagiem i udostępnić na swoim instagramowym profilu, a następnie zgłosić na stronie konkursu. A było o co walczyć, bo suma nagród w konkursie sięgała aż 30 000 zł. Za pierwsze miejsce do wygrania był laptop gamingowy Dell Alienware m15 R4. Drugie miejsce nagradzane było komputerem stacjonarnym Dell Alienware Aurora R10. Za trzecie miejsce na podium do wygrania był monitor 34,1 Dell AlienWare AW3420DW

wyniki konkursu Dell Alienware

Poznaj zwycięzców konkursu Dell Alienware:

Nieziemskich kibiców przybyło naprawdę sporo i trzeba było nadprzyrodzonych mocy, aby wytypować tych najbardziej zjawiskowych. Szczęśliwi zwycięzcy zostali poinformowani o nagrodach drogą mailową. Odwiedź ich instagramowe profile i zobacz, jak kosmiczne emocje towarzyszyły im podczas rozgrywek piłki nożnej. Sprawdź nagrodzone prace:

Nieziemskim kibicom serdecznie gratulujemy wygranej!

Sprawdź wszystkie nieziemskie produkty od Dell