Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Oświetlenie Philips Hue – dopasuj światło do swojego rytmu

·
Zaktualizowano: 2 tygodnie temu

Jesień w pełni, za oknem mrok i co raz więcej powodów do złego nastroju. Powiedz dość ciemności i stwórz niepowtarzalny klimat w swoim mieszkaniu za pomocą inteligentnego oświetlenia Philips Hue. Sprawdź, co potrafią poszczególne produkty i oświetl każdą chwilę.

Philips Hue – rozjaśnij każdy dzień i noc tak jak lubisz

Końcówka roku to idealny czas na klimatyczne filmy czy napoje, które osłodzą każdą chwilę. Mało kto zwraca jednak uwagę na to, co tak naprawdę tworzy idealny klimat w chłodne wieczory. Mowa tu o oświetleniu. Dobrze dobrane potrafi zmienić każdą powierzchnię w najbardziej nastrojowe wnętrze. Co, jeśli potrafi wpłynąć nie tylko na zmianę nastroju? Inteligentne oświetlenie Philips Hue to również większa oszczędność i pewność, że światło zgaśnie, nawet gdy zdarzy Ci się zasnąć na końcu filmu. Produkty Philips Hue dadzą Ci również możliwość dopasowania jego intensywności do pory dnia czy aktywności. Inne przyda się w końcu o poranku, inne wieczorem. Inne do pracy, inne do odpoczynku czy zabawy.

Zestaw startowy Philips Hue White Ambiance składa się z 2 inteligentnych żarówek E27 White Ambiance, przenośnego regulatora przyciemniania, mostka Hue i współpracuje z takimi rozwiązaniami jak Apple Homekit, Amazon Alexa oraz Google Home, a także związanymi z nimi asystentami głosowymi. Zestaw zrelaksuje Cię przed pracą, doda energii przy śniadaniu czy poprawi koncentrację Twoich dzieci podczas pracy domowej. Dodatkowo dzięki korzystaniu z protokołu łączności ZigBee oświetlenie jest energooszczędne i wydajne.

Z Philips Hue White Ambiance z łatwością ustawisz aranżację świetlną Concentrate, która pozwoli Ci się skupić na najważniejszych zadaniach podczas pracy zdalnej. Nie zapomnij jednak o chwili relaksu. Z pomocą przychodzi aranżacja Relax zapewniająca subtelne, łagodne światło – idealne do głębokiego odpoczynku.

Philips Hue oferta

Odczaruj swój pokój z produktami Philips Hue

Mnogość i różnorodność – to właśnie Philips Hue. Wśród przykładowych inteligentnych urządzeń oświetleniowych chcemy Ci polecić przede wszystkim:

  • Philips Hue White and color ambiance Taśma LED – elastyczny, gradientowy pasek świetlny umożliwia kształtowanie i wyginanie go w celu dopasowania do przestrzeni. Do tego możesz przyciemniać i zmieniać światła dzięki aplikacji mobilnej Philips Hue Bluetooth. Odczaruj swój pokój poprzez płynne łączenie ze sobą różnych kolorów świateł z jednej taśmy LED.
  • Philips Hue Play Extension Kit  – lampa podłużna, dzięki której podkręcisz emocje podczas oglądania filmu, gry i słuchania muzyki. Synchronizuj światło z filmem, czy grą odtwarzaną na ekranie telewizora albo muzyką. Światła będą dynamicznie reagować, zmieniając kolor i natężenie zgodnie z obrazem bądź rytmem muzyki.
  • Philips Hue White Luster (2szt. E14 5.5W) – dwie inteligentne LED-owe żarówki, które zapewnią odpowiednią ilość światła od poranka do wieczora, dopasowując oświetlenie w zależności, czego w danym momencie potrzebujesz.
  • Philips Hue Iris  – świecąca całą swoją powierzchnią lampka biurkowa, która sprawdzi się przy pracy czy odrabianiu zadań, ale także do stworzenia w pokoju odpowiedniego nastroju.
  • Philips Hue Wall switch module – ten moduł przełącznika ściennego pozwoli Ci sterować inteligentnym oświetleniem Philips Hue za pomocą domowych włączników światła. Wystarczy, że zainstalujesz do nich specjalny przełącznik Philips Hue, a Twoje światła Hue będą cały czas podpięte do prądu i dostępne do ustawiania ulubionych aranżacji światła.

Dobierz produkt zależnie od upodobań, a także warunków mieszkaniowych. Pamiętaj, że oświetlenie Philips Hue możesz dowolnie konfigurować, a także rozbudowywać w przyszłości.

Sprawdź inne produkty inteligentnego oświetlenia Philips Hue w x-kom