Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Świętujemy 19. urodziny x-komu rabatami do 1000 złotych na laptopy

Świętujemy 19. urodziny x-komu rabatami do 1000 złotych na laptopy

Na 19. urodziny x-komu zapraszamy Was wszystkich, ponieważ dla wszystkich mamy prezenty. A że wiemy, co lubicie najbardziej, to są to okazałe rabaty na elektronikę. Jako pierwsze przeceniamy laptopy, bo to od nich wszystko się zaczęło. Kupicie je taniej nawet o 1000 złotych! Sprawdźcie szczegóły urodzinowych okazji.

Rabaty na laptopy. Teraz nawet 1000 złotych taniej

Urodziny ma się raz w roku, a 19. są ostatnimi, kiedy ma się te magiczne „-naście” lat. A to świetny pretekst do tego, żeby świętować je w wyjątkowy sposób, na czym Wy możecie skorzystać. Tym bardziej że właśnie rozpoczął się okres wzmożonej nauki i pracy, więc nowy laptop będzie narzędziem, które wesprze Wasze działania na każdym polu.

I tak naprawdę nie ma większego znaczenia, czy potrzebujecie laptopa do pracy, nauki, gamingu czy rozrywki – w naszej ofercie promocyjnej znajdziecie każdy sprzęt, jakiego potrzebujecie. Włącznie z dodatkami do laptopa w postaci etui czy plecaka, które pomogą Wam bezpiecznie go przetransportować.

Zobacz najciekawsze oferty laptopów, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy

19. urodziny x-komu

Jak skorzystać z urodzinowej promocji na laptopy?

Aby skorzystać z urodzinowej promocji na laptopy:

  1. Wybierz sprzęt objęty promocją.
  2. Aktywuj kod rabatowy: urodziny.
  3. Dokończ składanie zamówienia.

W naszej aplikacji mobilnej promocje startują 2 godziny wcześniej. Zainstaluj aplikację x-kom, aby zyskać szybszy dostęp do promocji i zgarnąć dla siebie lepsze rabaty.

Akcja promocyjna trwa od 11.10.2021 r. do 17.10.2021 r. lub do wyczerpania zapasu produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Zobacz laptopy w urodzinowej promocji

Darmowy zwrot w Paczkomacie InPost

Wszystkie kupione laptopy i inne urządzenia z tej promocji zwrócisz za darmo przy użyciu Paczkomatu. Masz na to 15 dni od dnia zakupu towaru. Zobacz, jak skorzystać z darmowego zwrotu z Paczkomatem Inpost.