Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

EXcytujące monitory BenQ MOBIUZ dla zapalonych graczy

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

W grach liczy się precyzja, a niekiedy jeden piksel może zadecydować o Twoim zwycięstwie. Dlatego potrzebujesz monitora, który zagwarantuje najlepszy obraz, bogaty dźwięk i pozwoli całkowicie zanurzyć się w świecie gry. Przedstawiamy gamingowe monitory BenQ MOBIUZ.

Monitory BenQ MOBIUZ EX2510S oraz EX2710S – każda klatka ma znaczenie

Na początku jest design. Solidna, wyrazista konstrukcja monitora BenQ MOBIUZ EX2510S przyciąga wzrok, a niewielkie ramki pozwalają w pełni skoncentrować się na pięknym panelu IPS Full HD o przekątnej 24,5 cala. Bo to tutaj zaczyna się cała magia. BenQ MOBIUZ EX2510S to monitor bezkompromisowy, wyposażony w najnowocześniejsze technologie, które pozwolą Ci doświadczyć ulubionych gier w 100 procentach. W jaki sposób?

Inteligentna technologia HDRi poprawia kontrast i wyrazistość obrazu dzięki dyskretnemu czujnikowi światła otoczenia i zawartości ekranu. Treści są w rezultacie bardziej szczegółowe niż kiedykolwiek – sceny ukryte w cieniu są teraz widoczne, prześwietlenia trzymane pod kontrolą, a kolory oszałamiają intensywnością. Ponadto technologia Black eQualizer czuwa nad czerniami, aby w ekstremalnie ciemnych scenach żaden detal nie umknął Twojej uwadze. Chyba nie chciałbyś przeoczyć cennej znajdźki?

monitory benq mobiuz

O umykaniu mówiąc, częstotliwość odświeżania panelu wynosząca aż 165 Hz, błyskawiczny czas reakcji (1 ms) oraz technologia AMD FreeSync™ Premium minimalizują wszelkie rozmycia czy artefakty, które mogłyby zaburzyć Twoją rozgrywkę. W monitorze Benq MOBIUZ EX2510S zaimplementowano także technologię VRR (Variable Refresh Rate), która dodatkowo eliminuje tearing i zacinanie się obrazu. Dzięki temu będzie on jeszcze bardziej płynny i jeszcze bardziej wciągający. 

BenQ MOBIUZ gwarantuje Ci technologię EXtra Boost – monitor wyposażony jest w funkcje wspomagające grę, które optymalizują obraz tak, abyś widział każdy detal i zawsze był o krok przed innymi. A jeżeli 24,5 cala to dla Ciebie za mało, BenQ przygotowało większego brata – 27-calowy MOBIUZ EX2710S, wyposażony we wszystkie powyższe funkcje. 

Głośniki treVolo – nowa jakość dźwięku

Wbudowane w monitory głośniki nie kojarzą się zwykle z oszałamiającymi doświadczeniami dźwiękowymi. Głośniki treVolo, stworzone w oparciu o wiedzę z zakresu akustyki i psychoakustyki, zmieniają tę sytuację o 180 stopni. 

BenQ MOBIUZ EX2510S oraz EX2710S są wyposażone w dwa głośniki 2,5 W oraz cyfrowy procesor sygnału, co gwarantuje klarowność, głębię i natężenie dźwięku niespotykane wcześniej w głośnikach wbudowanych w monitor. Możesz cieszyć się prawdziwą ścianą dźwięku bez martwienia się o prawidłowe ustawienie głośników na biurku. Ponadto tryby ustawień pozwalają dopasować brzmienie głośników treVolo do typu Twojej rozgrywki. A może noc filmowa? Głośniki treVolo sprawdzą się znakomicie i do takich celów.

Sprawdź BenQ MOBIUZ EX2510S oraz BenQ MOBIUZ EX2710S