Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Premiera gry Farming Simulator 22. Zaznaj sielanki na farmie

Zbuduj gospodarstwo, posadź drzewo, uprawiaj rzepę – wszystko wymienione i więcej jesteś w stanie zrobić w symulatorze rolnika, którego premiera przypada na dziś. Zamów Farming Simulator 22 i odpręż się podczas przygody trwającej tak długo, jak tego sobie życzysz. W końcu kto powiedział, że praca nie należy do przyjemnych?

Największe nowości w Farming Simulator 22

Rzuć się w wir pracy na roli, ale tym razem miej na uwadze zmieniające się pory roku. Te mają wpływ na to, co możesz aktualnie uprawiać na swoim polu. Z tego powodu dodano też między innymi winogrona oraz oliwki. Oczywiście nie jest to jedyna największa nowość w Farming Simulator 22. Z łańcuchami produkcyjnymi gra wskakuje na wyższy poziom. Zebrane plony możesz przetwarzać przykładowo na mąkę, z której już piekarnia wyrobi chleb. A to tylko jeden przykład z wielu.

W samej grze natrafisz na ponad 400 maszyn i narzędzi, wśród których można wymienić takie marki, jak John Deere, CLAAS, Husqvarna czy New Holland. To właśnie z takich sprzętów skorzystasz na jednej z trzech zróżnicowanych map Europy i Ameryki. Nic też nie stoi na przeszkodzie, abyś zaprosił do zabawy swoich przyjaciół. Albo uatrakcyjnił ją dziesiątkami genialnych modyfikacji od społeczności FS22.

premiera farming simulator 22 zamów

O naszych przedpremierowych wrażeniach z gry Farming Simulator 22 przeczytasz na naszym portalu technologicznym Geex. Mieliśmy wówczas okazję przyjrzeć się nadchodzącym zmianom czy nacieszyć widokiem wschodzącego nad uprawami słońca. Jednak najwięcej doświadczysz dopiero w premierowej wersji gry, którą możesz zakupić już dziś.

Złóż zamówienie na FS22 – przygoda czeka!

Data premiery FS22 przypadła na 22 listopada tego roku, a zatem mamy idealny początek nowego tygodnia. Nie ma powodu, by dłużej zwlekać. Złóż zamówienie na Farming Simulator 22 na PC i konsole Xbox lub PlayStation, i już dziś wsiądź za kierownicę dowolnej maszyny rolniczej. Nasza dobra rada – nie zapomnij napalić w piecu i nakarmić psa.

Zamów Farming Simulator 22 i poznaj życie na farmie