Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Pierwiastek x – ostatnie kwalifikacje do turnieju Rainbow Six Siege w tym roku

Pierwiastek x – ostatnie kwalifikacje do turnieju Rainbow Six Siege w tym roku

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Już za kilka dni, bo 27 listopada, odbędą się ostatnie kwalifikacje do turnieju pierwiastek x w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Usiądź przed monitorem i dołącz do turnieju, o którym mówi cała Polska. Być może to z Tobą spotkamy się na finałach, w strefie gracza, w Reducie.

Dołącz do gamingowej przygody i zawalcz o wartościowe nagrody

Zawsze marzyłeś o karierze e-sportowca? A może lubisz pograć sobie „for fun” w Tom Clancy’s Rainbow Six Siege? To nieważne. W kwalifikacjach do turnieju pierwiastek x udział może wziąć każdy. Do pierwszej połowy turnieju zgłosiło się prawie 2 tysiące graczy, a teraz Ty możesz być jednym z nich. To Twoja szansa na dołączenie do świata profesjonalnego gamingu.

Ostatnie kwalifikacje ruszają w tę sobotę, czyli 27 listopada o godzinie 18:00. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do wspólnej zabawy, to nie zwlekaj. W tym roku nie będzie już kolejnej szansy.

Pierwiastek x – ostatne kwalifikacje

Jaka jest pula nagród w pierwiastku x?

Dobrej zabawie towarzyszą przeróżne emocje, jedną z nich jest adrenalina. Postanowiliśmy ją podkręcić do maksimum i stworzyliśmy pule nagród o łącznej wartości 10 tysięcy złotych. Pokaż swoje umiejętności i zawalcz o podium, żeby zgarnąć jej część.

  1. miejsce – 6 000 złotych
  2. miejsce – 3 000 złotych
  3. miejsce – 1 000 złotych

Wejdź na stronę ESL Play, zapoznaj się ze szczegółami rozgrywek i zapisz swoją drużynę. Rejestracja zamyka się 15 minut przed rozpoczęciem turnieju.

E-sportowe emocje napędza x-kom i Intel

Ostatnie kwalifikacje rozpoczną się pod koniec listopada, a całość zostanie zwieńczona wielkim finałem w Strefie Gracza x-kom, znajdującej się w warszawskim centrum handlowym Reduta. Jeśli chcesz wejść na najwyższy poziom gry, musisz zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Poczuj czym jest prawdziwa wydajność z komputerem G4M3R – niech ta maszyna będzie pierwiastkiem Twojego zwycięstwa.

Masz już wystarczająco dobry komputer, jednak jego serce nie dostarcza wystarczającej ilości mocy obliczeniowej? Sprawdź ofertę procesorów Intel i ciesz się wielogodzinną grą bez zacięć czy opóźnień, które wcześniej stawały Ci na drodze po zwycięstwo.

Odwiedź oficjalną stronę turnieju pierwiastek x