Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

DJI Mini SE – nadlatuje nowy miniaturowy dron

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Ląduje właśnie nowa wersja drona DJI Mavic Mini, czyli DJI Mini SE. To niewielkie urządzenie latające daje dużą frajdę, pomagając przygotowywać z powietrza filmy 2,7K oraz zdjęcia 12 Mpix. Dowiedz się więcej i pozwól, by DJI Mini SE poleciał także do Ciebie.

Niewielka waga i nie tylko. Co warto wiedzieć o DJI Mini SE?

249 gramów. Tyle waży DJI Mini SE, którego producent nazywa ultralekkim. Dzięki temu oraz niewielkim gabarytom dron można łatwo transportować tam, gdzie chce się z niego skorzystać. Czas lotu wynosi do pół godziny. Na odległość do 2 km mamy też transmisję obrazu HD.

Kamera DJI Mini SE umożliwia filmowanie w FHD przy klatkażu do 60 fpsów lub 2,7K do 30 fpsów. Maksymalna prędkość zapisu wynosi 40 Mb/s. Możesz również wykonywać fotografie w rozdzielczości 12 Mpix – pojedynczo lub interwałowo (od 2 do 60 sekund). Obiektyw ma kąt widzenia około 83 stopnie i przysłonę f/2,8.

DJI Mini SE zaopatrzony jest także w dolny system wizyjny oraz GPS dla większego bezpieczeństwa. Większą odporność wobec wiatru daje mu też konstrukcja DJI Mini 2. Z kolei aplikacja mobilna pomaga w nauce sterowania dronem oraz w edycji nagranych filmów (znajdują się tam na przykład kreatywne szablony).

DJI Mini SE

A może wariant rozszerzony? DJI Mini SE Fly More Combo

Nowy dron od DJI dostępny jest w wersji podstawowej oraz rozbudowanej, czyli DJI Mini SE Fly More Combo. W wariancie podstawowym znajdziemy drona wraz z aparaturą sterującą i jej drążkami, inteligentnym akumulatorem oraz dwoma śmigłami i śrubkami do nich (6 sztuk). A także kable USB (USB-C oraz MicroUSB), trzy kable do aparatury, osłonę gimbala i śrubokręt.

W Fly More Combo są dwa dodatkowe akumulatory oraz hub. Służy on do ładowania uzupełniania energii (sekwencyjnie można naładować wszystkie trzy akumulatory), ale mogą skorzystać z niego także i inne urządzenia, niekoniecznie od DJI (smartfony czy tablety). W zestawie rozszerzonym jest też więcej śmigieł (6) oraz śrubek do nich (18). Wszystko można wygodnie nosić w ostatnim akcesorium, czyli etui.

Sprawdź DJI Mini SE oraz DJI Mini SE Fly More Combo w x-kom i zdecyduj, który zestaw bardziej Ci odpowiada