Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Większa prędkość, niższe temperatury. Poznaj dysk Samsung 980 PRO Heatsink

Większa prędkość, niższe temperatury. Poznaj dysk Samsung 980 PRO Heatsink

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Bezkompromisowe parametry, niezawodne chłodzenie i optymalizacja gwarantująca zawsze 100-procentową wydajność. Odkryj dysk Samsung 980 PRO Heatsink, który zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. Prawdziwą bestię wśród pamięci masowych kupisz tylko w sklepie x-kom. Sprawdź szczegóły.

Samsung 980 PRO Heatsink – wydajność na najwyższym poziomie

Analizujesz ogromne ilości danych i ważne jest dla Ciebie, żeby wczytywały się ekspresowo? A może jesteś wymagającym graczem, który wydajność stawia na pierwszym miejscu? Poznaj dysk Samsung 980 PRO Heatsink, stworzony z myślą o użytkownikach nieidących w kompromisy. Zastosowany w nich interfejs PCIe 4.0 oferuje dwukrotnie szybszy transfer niż jego poprzednik – PCIe 3.0. Prędkość odczytu sięga 7000 MB/s, a zapis to nawet 5100 MB/s.

Samsung 980 PRO Heatsink jest niezwykle wszechstronny. Oferuje wsteczną kompatybilność ze standardem PCIe 3.0, a ponadto cechuje się formatem M.2 2280, co umożliwia podłączenie go do komputera, laptopa czy konsoli PlayStation 5.

Jego pełną moc odkryjesz, korzystając z intuicyjnego i zaawansowanego narzędzia optymalizacyjnego Samsung Magician. Umożliwia ono monitorowanie stanu dysku i poprawianie jego wydajności. Dzięki temu zawsze wyciągniesz z dysku 100% możliwości.

samsung 980 pro heatslink premiera

Temperatura zawsze pod kontrolą

Dysk oferujący najwyższą wydajność potrzebuje chłodzenia, które pozwoli mu pracować na pełnych obrotach. Dlatego Samsung 980 PRO Heatsink został wyposażony w radiator. Nie musisz martwić się spadkami wydajności, jakie powoduje zbyt wysoka temperatura, ponieważ specjalnie zaprojektowane chłodzenie efektywnie rozprasza ciepło.

Ale radiator to nie wszystko. Samsung 980 PRO Heatsink cechuje się niklową powłoką, która zapewnia wysoką kontrolę termiczną. Niezależnie jak bardzo obciążysz dysk, jego temperatura będzie zawsze odpowiednia do pracy lub grania.

Poznaj Samsung 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe 980 PRO Heatsink

Sprawdź Samsung 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe 980 PRO Heatsink