Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Gamingowa klawiatura marzeń - premiera DreamKey TKL

Dlaczego to nowa klawiatura marzeń? Bo wygląda jak marzenie, bo pracuje jak marzenie, bo jest jak marzenie. DreamKey TKL od Dream Machines to marzenie w zasięgu ręki. Mało powiedzieć, że ta klawiatura to funkcjonalność i piękno. To zupełnie nowa definicja gamingowego sprzętu.  

Klawiatura jak ze snów

A teraz graczu, zamknij oczy. Pomyśl o klawiaturze. Co widzisz? Nudną klawiaturę z wypadającym klawiszem? Rozświetloną dziesiątkami kolorów planszę, która albo jest gamerska, albo szpanersko odpustowa – nie wiadomo…? A może widzisz klawiaturę ładną, delikatną, na której po prostu można grać? Cóż, możesz otworzyć oczy. Premierowa DreamKey TKL jest zupełnie czymś innym.

DreamKey TKL to najwyższej jakości klawiatura, która jest przeznaczona do grania. Jest stworzona dla graczy, a nie dla ich mam. Tutaj od A do Z, wszystko jest przemyślane tak, by z grania wyciągać jak najwięcej. Pomyślano tu dosłownie o wszystkim. Od najdrobniejszych szczegółów jak siła nacisku na klawisz, aż po zablokowanie klawisza windows – tak żeby więcej nie… denerwował. Przyjrzyjmy się DreamKey TKL bliżej.

Precyzja, o której się nie śniło. Przyciski mechaniczne Kaihl

Przyciski są pyłoszczelne i wodoodporne. Umiejscowione tak, by się nie chybotały. Nie ma mowy o tym, że klawisz będzie tańczył w miejscu. Ponadto są w perfekcyjnej odległości od siebie – nie da się ich pomylić, wcisnąć innego przypadkiem. Ten problem to już przeszłość. Przyciski mechaniczne Kaihl cechują się żywotnością na poziomie 70 milionów kliknięć. To setki tysięcy przebiegniętych kilometrów, złapanych dropów i osiągniętych fragów.

Przyciski Kaihl wykonane są z politereftalanu butylenu. Co to znaczy? To znaczy, że po setkach godzin spędzonych z tą klawiaturą przyciski nie ścierają się, nie świecą, trudno się brudzą oraz nie zostawiają warstwy wierzchniej na palcach. Spokojnie po rozegranym meczu można coś zjeść bez obaw.

Wzmocniony trzpień przełączników to coś, za co można dać się pokroić. A w DreamKey TKL to działa jak marzenie. Przyciski pracują równo, nie odskakują i nie blokują się. Wciskają się miękko. Dzięki temu można skupić się na rozgrywce, a nie na tym, żeby klawisz wcisnąć. Ponadto przyciski mechaniczne Kaihl posiadają trzy tryby działania:

KAILH WHITE BOX SWITCH

To ultra precyzyjne przyciski. Do aktywacji efektu przycisku wystarczy 50 g nacisku, co daje ogromny komfort działania i pozwala uchwycić w mgnieniu oka ruszający się cel. Niski skok powoduje niemal natychmiastową reakcję na komendę użytkownika.

KAILH RED BOX SWITCH

To zaprojektowane dla najbardziej wymagających graczy przełączniki. Siła nacisku potrzebna do wywołania akcji to zaledwie 49 g. Próg akcji jest praktycznie niewyczuwalny. Działanie odbywa się natychmiastowo, nie pozostawiając żadnych szans przeciwnikowi. Jeżeli ktoś ze swoim sprzętem jest szybki, to Ty z DreamKey TKL jesteś szybszy.

KAILH BROWN BOX SWITCH

To casualowe wyjście na co dzień. Na klawiaturze też się pisze, czy po prostu pracuje. I właśnie do tego jest stworzony KAILH BROWN BOX SWITCH. Aktywacja odbywa się na wysokości 2 mm, przy nacisku 55g, więc reakcja jest wyważona, pewna i pozwala pisać w swoim tempie. Przypadkowe naciśnięcie klawisza to przeszłość.

premiera klawiatury DreamKey

Korpus i wnętrze DreamKey TKL

Obudowa wytrzyma dużo. Jest odporna na wstrząsy i wysoką siłę nacisku. Wykonana z aluminium daje gwarancję stabilności i niezawodności. System oświetlenia RGB 16 M nie pozostawia nic do życzenia. Gracz może podświetlać tyle klawiszy ile chce, dokładnie takie jakie chce i dosłownie tak jak chce. Moja klawiatura, moje widzimisię. Dostosuj DreamKey TKL do siebie i ciesz się nią każdym zmysłem. Niech Twoja DreamKey TKL pracuje i wygląda jak marzenie.

Kabel typu C jest równie odporny co klawiatura. Pokryty jest powłoką odporną na ścieranie i gniecenie. Żadnych przesyłowych przerw. Tylko kabel wysokiej jakości.

Oprogramowanie DreamKey

Oprogramowanie dołączone do tej klawiatury to wisienka na torcie. Tutaj można dosłownie wszystko. Zmienić i dostosować skróty klawiszowe, wybrać jeden spośród 16 gotowych efektów wizualnych i dowolnie go zmodyfikować; wybrać jasność podświetlenia, prędkość poruszania się efektu wizualnego, czy stworzyć własną oryginalną kompozycję wizualną. Ogrom możliwości.

Sięgnij po swoje marzenie – sięgnij po klawiaturę DreamKey TKL

Nie pozwól, by sprzęt Cię ograniczał. Czy grasz casualowo, streamujesz, należysz do ligi e-sportowej – potrzebujesz sprzętu, który pozwoli Ci zwyciężać i iść naprzód. DreamKey TKL to klawiatura jakiej potrzebujesz. Stworzona do gamingu – dla gamerów. Bezkompromisowa, piękna, funkcjonalna i trwała. Ciesz się nowymi wrażeniami z gier i wejdź z przytupem w 2022.
Kup klawiaturę DreamKey TKL, poczuj różnicę i zyskaj przewagę.