Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Wyklikaj swoje zwycięstwo z klawiaturą Silver Monkey X SMGK1000

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Chcesz wyposażyć swoje stanowisko w klawiaturę gamingową? A może Twoja aktualna swoje najlepsze lata ma już za sobą? Silver Monkey X SMGK1000, to propozycja, której nie możesz przegapić. Solidna konstrukcja, niebanalne podświetlenie i przystępna cena, to tylko kilka z wielu zalet tego urządzenia.

Silver Monkey X SMGK1000 – wygrywaj każde starcie

Poszukujesz gamingowej klawiatury, która zmieści się na Twoim biurku lub bez problemu zapakujesz ją do walizki? Klawiatura Silver Monkey X SMGK1000 to doskonały oręż, który zapewni Ci przewagę nad przeciwnikami. Kompaktowe rozmiary w połączeniu z niewielką wagą pozwolą Ci zabrać ją ze sobą wszędzie i osiągać najlepsze wrażenia z rozgrywki.

Silver Monkey X SMGK1000

Trwałość liczona w milionach kliknięć

Klawiatura mechaniczna Silver Monkey świetnie sprawdza się w grach oraz dostarcza lepsze wrażenia z pisania. Dlatego jest ona przeznaczona nie tylko dla graczy, ale także dla pracowników biurowych, którzy chcą zwiększyć swój komfort pracy. Przyciski zostały wykonane z trwałego tworzywa ABS Doubleshot. Posiadają one wtopione oznaczenia klawiszy, więc jakiekolwiek ścieranie nie będzie miało miejsca, a estetyka zostanie zachowana na zawsze.

Inżynierowie w modelu X SMGK1000 wykorzystali przełączniki Kailh Blue. Charakteryzuje je dźwięczny „klik” z wyczuwalnym skokiem i wyraźnym momentem aktywacji. Gwarantują one wieloletnie działanie, ponieważ ich żywotność wynosi aż 50 milionów kliknięć. Dodatkowo klawiatura posiada funkcje anti-ghosting i N-Key Rollover, co pozwala na stosowanie złożonych kombinacji klawiszy bez obawy, że nie zostaną one zarejestrowane.

Dostosuj do własnych potrzeb

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia wizualne, Silver Monkey X SMGK1000 została wyposażona w podświetlenie RGB z wieloma trybami. Możesz dostosować kolor klawiszy do designu panującego na Twoim biurku, co wieczorami stworzy niebagatelny klimat. Warto dodać, że dzięki technologii Hot-Swap możesz w każdym momencie wymienić klawisze i przełączniki na inne, dzięki czemu dostosujesz klawiaturę do swoich wymagań.

Bądź na bieżąco z naszą aplikacją

Nie posiadasz jeszcze na swoim smartfonie aplikacji x-kom? Zmień to już teraz! Dzięki niej dowiesz się o przyszłych promocjach już 2 godziny przed ich startem na naszej stronie internetowej. Co więcej, jako jeden z pierwszych otrzymasz informację o wielu premierowych urządzeniach. Jeśli jesteś prawdziwym łowcą okazji, jest to świetne rozwiązanie dla Ciebie. 

Pobierz aplikację x-kom już teraz:

AppStore Google Play AppGallery

Sprawdź klawiaturę Silver Monkey X SMGK1000 w x-kom