Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Premiera słuchawek Jabra Elite 4 Active. Zaawansowana inżynieria dźwięku

Premiera słuchawek Jabra Elite 4 Active. Zaawansowana inżynieria dźwięku

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Dobra muzyka to klucz do udanego treningu. Duńska firma Jabra wprowadziła na rynek bezprzewodową parę sportowych słuchawek Jabra Elite 4 Active. Nowy model jest bezprzewodowy i oferuje szereg funkcji, w tym aktywną redukcję szumów (ANC). Postaw na rozwiązanie od Jabra i przekonaj się o jakości dźwięków w wydaniu Elite 4 Active.

Jabra Elite 4 Active – idealne do sportu i na co dzień

Słuchawki douszne Jabra Elite 4 Active to model, który doskonale pasuje do osób uprawiających sport i niepotrafiących wyobrazić sobie wyczerpującego treningu bez ulubionej muzyki. Teraz wykonywanie ćwiczeń, bieganie i wszystkie rodzaje aktywności staną się jeszcze przyjemniejsze i prostsze, bo nowa konstrukcja została pozbawiona skrzydeł zausznych. Dzięki temu rozwiązaniu słuchawki są wygodne i dyskretne.

Projektanci dołożyli wszelkich starań, by Jabra Elite 4 Active sprawdziły się w każdych warunkach. Słuchawki są wyposażone w stopień ochrony IP57. Z tego powodu deszcz, piasek, wstrząsy i pyłki w żaden sposób nie wpłyną na pracę urządzenia. Oprócz tego sprzęt posiada 2-letnią gwarancje od usterek, wynikających z działania kurzu i wody, po rejestracji w aplikacji Jabra Sound+.

Wyraźny dźwięk w każdym miejscu

Wszystko, czego potrzebujesz dla bezproblemowego, pozbawionego utrudnień treningu, to cisza i wygoda. Dlatego bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite 4 Active są wyposażone w cztery wbudowane mikrofony, osłonięte specjalną siatką z myślą o dodatkowej ochronie przez odgłosami wiatru i otoczenia.

Aktywne Wyciszanie Szumów (ANC) blokuje niepożądane dźwięki. Niezależnie od tego, jak głośne jest Twoje otoczenie. Nieważne czy biegniesz po zatłoczonej ulicy, czy robisz sobie przerwę wśród masy ludzi, usłyszysz wyraźny dźwięk swojej ulubionej piosenki. Ważny jest również fakt, że słuchawki douszne Elite 4 Active gwarantują do 7 godzin nieprzerwanego odtwarzania. Czas pracy można dodatkowo wydłużyć do 28 godzin, dzięki etui ładującemu.

Premiera Jabra Elite 4 Active

Dodatkowe atuty słuchawek Jabra

Kojarzysz sytuację, kiedy wchodzisz do sklepu i musisz wyjąć słuchawki, żeby móc porozmawiać ze sprzedawcą? Z Jabra Elite 4 Active nigdy więcej się ona nie powtórzy. Za jednym dotknięciem przycisku HearThrough możesz przejść w tryb nasłuchiwania, a wbudowane mikrofony wychwycą dźwięki wokół Ciebie i odtworzą je w Twoich słuchawkach.

To nie wszystko. Każdy ma swój gust muzyczny. Niektórzy chcą podbić basy, inni wzmocnić wysokie tony. Za sprawą aplikacji Jabra Sound+ ustawisz korektor dźwięku zgodnie z własnymi preferencjami. W ustawieniach programu skorzystasz także z natychmiastowego dostępu do odtwarzania ze Spotify Tap oraz z wbudowanego asystenta Alexy.

Zobacz premierowe słuchawki Jabra Elite 4 Active w x-kom