Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Logitech M650 – bezprzewodowa myszka i 2 lata pracy na baterii

·
Zaktualizowano: 4 miesiące temu

Powitaj Logitech M650, czyli bezprzewodową myszkę z kółkiem SmartWheel, która zapewnia precyzję przewijania. Marka przystosowała najnowszy produkt dla osób o mniejszych i większych dłoniach, a także dla leworęcznych, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zachwyć się płynnością, skonfiguruj przyciski boczne i popraw swój komfort. Sprawdź, co jeszcze oferuje ten gryzoń.

Logitech M650. Wygoda i precyzja

Myszka Logitech M650 posiada niezwykle minimalistyczną konstrukcję. Nie uświadczysz tutaj agresywnych linii czy podświetlenia wyciągniętego rodem z gamingowych gryzoni. Jest to produkt stworzony z myślą o użytkowaniu podczas surfowaniu po Internecie lub pracy. Występuje ona w 3 wariantach kolorystycznych, białym, czarnym i różowym, więc wkomponuje się na każdym biurku. Co ciekawe, tworzywo sztuczne każdego z kolorów zostało wykonane z recyklingu, który sięga do 64%.

Pracujesz w open space lub po prostu irytują Cię kliknięcia myszki? Technologia SilentTouch redukuje 90% odgłosów „stuknięć”, dzięki czemu nikogo już nie będzie rozpraszał ich dźwięk. O wysoką precyzję dba nie tylko sensor, ale także kółko zwane przez producenta SmartWheel. Zapewnia ono niezwykłą dokładność, a gdy przewijasz długie strony artykułów lub dokumentów, zachwycisz się jej szybkością. Ponadto możesz przełączyć tryby działania kółka przy pomocy jednego kliknięcia.

myszka Logitech M650

Bezprzewodowość i nawet do 2 lat pracy na baterii

Logitech M650 jest całkowicie bezprzewodowy, co oznacza, że nawet nie ma możliwości podłączenia go za pomocą kabla w przypadku nagłego rozładowania. Ale nie musisz się martwić, urządzenie jest zasilane 1 baterią AA, którą producent dostarcza w zestawie. Jej żywotność w zależności od trybu użytkowania wynosi od 20 do nawet 24 miesięcy – brzmi dobrze, prawda?

Jeśli już przy trybach połączeń jesteśmy, do dyspozycji są dwa, po których możemy się dowolnie przełączać. Do działania pierwszego należy podłączyć do komputera lub laptopa odbiornik USB Logi Bolt. Jest to przede wszystkim rozwiązanie dla osób, które w swoich urządzeniach nie posiadają modułu Bluetooth. Jeśli taki moduł jednak istnieje, to obędzie się bez dodatkowych elementów, wystarczy, że wykryjesz i podłączysz się do myszki z poziomu pulpitu. Warto dodać, że maksymalny zasięg wynosi do 10 metrów, więc nawet jeśli chcesz korzystać z myszki, siedząc przed telewizorem, to będzie to możliwe.

Myszka od Logitech dostępna dla każdego

Inżynierowie Logitech przygotowali myszkę, której odpowiedni model będzie mógł wybrać każdy zgodnie z oczekiwaniami. Oprócz tego, że występuje ona w 3 kolorach, to posiadają jeszcze różne rozmiary. Model M650 polecany jest dla osób o małych i średnich dłoniach, natomiast M650L dla dużych dłoni. Ponadto oznaczenie M650 Left oznacza konstrukcję przeznaczoną dla osób leworęcznych, więc nie ma tutaj żadnej dyskryminacji.

Producent przygotował także dedykowane oprogramowanie Logitech Options+, dostępne dla systemów Windows i macOS. Oznacza to, że teraz możesz dowolnie programować dwa przyciski boczne, ustawiając na nich swoje ulubione skróty, takie jak wstecz/do przodu lub kopiuj/wklej.

Bądź na bieżąco z naszą aplikacją

Nie posiadasz jeszcze na swoim smartfonie aplikacji x-kom? Zmień to już teraz! Dzięki niej dowiesz się o przyszłych promocjach już 2 godziny przed ich startem na naszej stronie internetowej. Co więcej, jako jeden z pierwszych otrzymasz informację o wielu premierowych urządzeniach. Jeśli jesteś prawdziwym łowcą okazji, jest to świetne rozwiązanie dla Ciebie. 

Pobierz aplikację x-kom już teraz:

AppStore Google Play AppGallery

Sprawdź myszki Logitech M650 w x-kom