Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Wybierz LG OLED i ciesz się najlepszą jakością gier wideo na konsoli

Wybierz LG OLED i ciesz się najlepszą jakością gier wideo na konsoli

·
Zaktualizowano: 4 dni temu

Nie od dziś wiadomo, że gracze konsolowi cenią sobie komfort. I dlatego, zamiast kulić się przed ekranem monitora, wygodnie rozsiadają się na kanapie i włączają telewizor. A takim idealnym telewizorem do grania na konsoli jest LG OLED. Wykorzystaj pełen potencjał gry i zanurz się w płynnej i zniewalającej wizualnie rozgrywce.

LG OLED do gamingu to wybór idealny

Być może podbijałeś już IX-wieczną Anglię. Albo zostałeś najemnikiem w dystopijnej metropolii. Ale na pewno nie robiłeś tego w takiej klasie. Telewizory LG OLED wyciskają z najnowszych gier na konsolach 9. generacji jak najwięcej. I to dzięki wyposażeniu ich w najnowsze technologie, obsługiwaną wysoką rozdzielczość i nowy standard HDMI. Powróć do znanych Ci światów w nowej odsłonie lub poznaj nowe w możliwie najlepszej oprawie.

lg oled konsole gry

Co musi wiedzieć gracz o LG OLED?

Czasy, w których telewizory nie dorównywały monitorom dla graczy, dawno minęły. LG OLED nie tylko dba o najwyższą jakość gry wideo na ekranie, ale również zapewnia jak najniższe opóźnienie akcji – pożądane w produkcjach, w których rywalizujemy z innymi. Przyjrzyjmy się zatem wszystkim technologiom LG OLED, które czynią te telewizory doskonałym wyborem dla graczy.

Technologia HDR – bardziej realistyczny obraz

Tę technologię gry wykorzystują już od jakiegoś czasu. HDR to inaczej szeroki zakres dynamiki, który dostarcza grom wideo zupełnie nową jakość. W skrócie zapewnia żywe i nasycone kolory, jak również większe zróżnicowanie kontrastu. W rezultacie obraz widziany przez nas na ekranie LG OLED przypomina ten, który jesteśmy w stanie zarejestrować na żywo w naszym otoczeniu.

Standard HDMI 2.1 – nawet 4K i 120 klatek na sekundę

Względem poprzedniego standardu to nawet dwukrotny wzrost liczby klatek na sekundę. Jak widać, LG OLED nie ma się czego powstydzić. 120 klatek na sekundę to aż nadto i jest to wartość jak najbardziej gamingowa. Standard HDMI 2.1 obsłuży także obraz w rozdzielczości 8K i 30 FPS-ach na wypadek oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości.

Niski input lag – czas reakcji 1 ms z technologiami AMD i NVIDII

Normalnie lag nie będzie wyższy niż 13 ms. Jednak niektóre modele LG OLED obsługują dodatkowo doskonale znane graczom technologie: AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync oraz VRR. W efekcie możesz liczyć na czas reakcji wynoszący 1 ms i obraz pozostanie wyraźny i płynny niezależnie od sytuacji w grze.

Obsługa VRR – ograniczenie przycięć i rwania obrazu

VRR jest technologią, która dynamicznie zmienia częstotliwość odświeżania. Innymi słowy, albo bardziej w gamerskich korzyściach, kiedy gra – przykładowo – zalicza spadek z 60 do 50 FPS-ów, VRR sprawia, że obraz wideo nie przycina się i nie rwie. W ten sposób płynność rozgrywki zostaje zachowana, a Ty dalej możesz cieszyć się komfortową grą.

To oczywiście nie wszystko, co telewizory LG OLED mają do zaoferowania normalnie i w ramach gier wideo. Więcej przeczytasz na kartach produktowych każdego z telewizorów.

Poznaj telewizory LG OLED i spraw sobie i konsoli większą radość