Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Poznaj technologię Ambilight. 30 dni na zwrot wybranych telewizorów Philips

Poznaj technologię Ambilight. 30 dni na zwrot wybranych telewizorów Philips

·
Zaktualizowano: 3 dni temu

Sercem dobrego telewizora jest ekran. Ale filmowe doświadczenie może wyjść poza telewizor… dosłownie! Przekonaj się sam dzięki technologii Ambilight. Kup jeden z wybranych telewizorów Philips, testuj go nawet 30 dni i zdecyduj, czy zostanie z Tobą na dłużej. Sprawdź szczegóły promocji.

Stwórz wyjątkową atmosferę dzięki telewizorom Philips Ambilight

Co to jest technologia Ambilight? Wokół krawędzi telewizora rozmieszczone są diody LED, które inteligentnie reagują na akcję na ekranie. Emitują one na ścianie za telewizorem poświatę w kolorach aktualnie wyświetlanej sceny. Dzięki temu obraz „wypływa” poza ekran. Ambilight zapewni Ci zupełnie nowe doświadczenia płynące z oglądania telewizji, ale pozwoli też nadać pomieszczeniu wyjątkowy klimat. Poznaj wybrane modele telewizorów Philips Ambilight.

Philips 43PUS7906 zapewni Ci wciągające doświadczenia filmowe w przystępnej cenie. Dzięki obsłudze technologii Dolby Vision oraz Dolby Atmos oglądane treści będą wyglądały i brzmiały prawie jak w sali kinowej. Kolory będą nasycone, cienie głębokie, a dźwięk pełen szczegółów. System Android TV da Ci dostęp do mnóstwa popularnych aplikacji, a jego obsługa będzie dziecinnie prosta. Na dodatek obsłużysz telewizor za pomocą urządzeń i aplikacji smart home kompatybilnych z Asystentem Google.

Philips 58PUS8546 posiada procesor Philips P5, który dba o doskonałą jakość wszystkich wyświetlanych na ekranie treści. Obraz będzie pełen szczegółów, kolory nasycone, a odcienie skóry naturalne. Ponadto szeroki kontrast pozwoli dostrzec każdy detal, także w bardzo jasnych lub bardzo ciemnych scenach. Model ten posiada również ulepszenia stworzone dla graczy. Po podłączeniu konsoli automatycznie przełączy się na ustawienie niskiego poziomu opóźnień, a VRR zapewni płynną, szybką rozgrywkę. Ulubione tytuły przyniosą Ci teraz dodatkowy dreszczyk emocji.

Philips 48OLED935 to propozycja dla koneserów nieskazitelnego obrazu. Dzięki matrycy OLED barwy są żywe i bardziej naturalne, a czerń idealnie głęboka. Ponadto niezależnie od tego, w jakim miejscu usiądziesz, kontrast i kolory będą zawsze perfekcyjne. Dzięki procesorowi Philips P5 algorytmy sztucznej inteligencji zapewnią perfekcyjną obsługę treści w formacie wideo HDR10+ oraz Dolby Vision. Dodatkowo telewizor posiad system głośników Bowers & Wilkins, który emituje doskonale podkreślone basy i krystalicznie czyste tony wysokie, nawet przy niskiej głośności.

Promocja satysfakcja Ambilight

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z 30-dniowego zwrotu na telewizory Philips Ambilight, należy wykonać kilka prostych kroków:

  1. Kup objęty promocją telewizor w x-komie.
  2. Zarejestruj zakup na stronie https://www.satysfakcjaambilight.com/
  3. Jeżeli telewizor nie spełni Twoich oczekiwań, zwróć go w ciągu 30 dni.

Promocja obowiązuje do końca 2022 roku lub do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami. Więcej informacji znajdziesz na kartach produktowych telewizorów w zakładce "30 dni na zwrot" oraz w regulaminie.

Sprawdź wszystkie telewizory Philips Ambilight objęte promocją