Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Podzespoły komputerowe
Gaming i streaming
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj komputery x-kom PRO GeForce RTX Studio dla twórców

Dopiero rozpoczynasz swoją artystyczną przygodę? A może jesteś doświadczonym twórcą i potrzebujesz niezawodnego sprzętu do wykonywania swojej pracy jak najlepiej? Poznaj certyfikowane przez firmę NVIDIA komputery x-kom PRO GeForce RTX Studio stworzone z myślą o twórcach wszelakiej maści. Wyciągnij z siebie i sprzętu jak najwięcej.

Co wyróżnia komputery x-kom PRO GeForce RTX Studio?

  • Wydajność – komputery zostały stworzone z użyciem starannie dobranych komponentów, zoptymalizowanych pod kątem pracy profesjonalnej. Także intensywnej, jak na przykład montaż wideo. W każdym z zastosowań możesz liczyć na obłędną prędkość działania urządzenia.
  • Niezawodność – każdy komputer przeszedł minimum 3 godziny testów sprawdzających stabilność, temperaturę i napięcie; zarówno w spoczynku, jak i pod obciążeniem. W obliczu tak wysokiej wydajności nie musisz obawiać się o niezawodność nawet podczas maksymalnego obciążenia urządzenia.
  • Estetyka – profesjonaliści docenią elegancję i minimalizm z łatwym dostępem do bogatego zestawu łączy. Komputer nie odciągnie uwagi krzykliwym designem i nada pomieszczeniu profesjonalnego charakteru.
komputery x-kom pro geforce rtx

Jacy twórcy wykorzystają potencjał komputerów x-kom PRO GeForce RTX Studio?

  • Graficy – czy to 2D, czy 3D. Czy użytkownicy Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator, czy Blender oraz Unreal Engine. Te oraz wiele innych aplikacji kreatywnych dla różnego rodzaju grafików będą działać szybciej dzięki GeForce RTXTM.
  • Twórcy wideo i zdjęć – karty GeForce RTXTM sprostają nawet najbardziej złożonym projektom filmowym w Adobe Premiere Pro, DaVinci Resolve lub innych programach. A obróbka zdjęć, choćby w Adobe Lightroom lub Photoshop, to bułka z masłem dla komputerów x-kom PRO GeForce RTX Studio.
  • Streamerzy – niezależnie od tego, czy jesteś początkującym streamerem, czy weteranem fioletowej platformy – OBS Studio i Streamlabs poradzą sobie na x-kom PRO GeForce RTX Studio doskonale i bez najmniejszych zacięć.

Oprócz tego, komputery x-kom PRO GeForce RTX Studio otrzymują sterowniki Studio usprawniające tok pracy profesjonalistów, ale i pozwalają na wykorzystanie w pełni platformy współpracy graficznej NVIDIA Omniverse, zamienić dowolne miejsce w studio z NVIDIA Broadcast oraz wykorzystać SI do tworzenia realistycznych pejzaży dzięki aplikacji NVIDIA Canvas. Ponadto po pracy, w ramach relaksu, zagrasz na takim komputerze w najnowsze gry wideo z obsługą technologii ray-tracingu oraz DLSS w najwyższej jakości.

Poznaj komputery x-kom PRO GeForce RTX Studio