(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj lekkiego i kompaktowego gimbala DJI RS 3 Mini

·
Zaktualizowano: Ponad rok temu

Tworzenie dynamicznych materiałów wideo, które cechują się idealnie stabilnym obrazem to nie lada wyzwanie. W końcu w ruchu trudno utrzymać aparat tak, by nie dosięgły go drgania. Na szczęście jest na to sposób. Odkryj pierwszy model Mini z serii DJI RS. To lekki i kompaktowy gimbal, z którym łatwo będzie Ci stworzyć stabilne ujęcia.

DJI RS 3 Mini, czyli doskonała stabilizacja

Już żadne drgania nie zepsują Twoich filmów. DJI RS 3 Mini – Move Light to gwarancja profesjonalnej i niezawodnej stabilizacji aparatu lub kamery, a dzięki temu stworzysz materiały wideo wolne od wstrząsów. Gimbal pozwoli Ci pracować w niemal każdej sytuacji – nagrywaj dynamiczne ujęcia lub wykorzystaj śledzenie obiektów włączając funkcję Subject Tracking.

DJI RS 3 Mini przygotowany jest do tworzenia materiałów z myślą o mediach społecznościowych. Tryb Native Vertical to przełomowe rozwiązanie w zakresie nagrywania w pionie i przekłada się na taką samą kontrolę nagrywania jak w trybie horyzontalnym. Dodatkowe funkcje: Upright, Underslung czy Flashlight, umożliwiają nagrywanie jeszcze bardziej efektywnych filmów.

Ekran dotykowy o przekątnej 1,4” zapewni Ci komfortową obsługę gimbala. Ponadto przycisk M służy do szybkiej zmiany trybów, a przednim pokrętłem wyregulujesz ostrość, przysłonę, ISO albo inne parametry.

dji rs3 mini premiera

Lekka konstrukcja i imponujący udźwig

DJI RS 3 Mini to niezwykle lekkie urządzenie, a dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu zmieści się w torbie. Idealnie nadaje się dla tych osób, które często podróżują i nagrywają w różnych miejscach. Stabilizator cechuje się optymalnie położonym środkiem ciężkości, a to gwarantuje komfort w trakcie filmowania z ręki.

Choć gimbal wyróżnia lekka konstrukcja, zamontujesz na niego urządzenie o wadze nawet do 2 kg. Pozwoli Ci to wykorzystać aparaty o zaawansowanej konfiguracji, w tym popularne bezlusterkowce wyposażone w matryce pełnoklatkowe czy APS-C. Wydajne silniki RS 3 Mini wyróżniają się wysokim momentem obrotowym, co pozwoli Ci uzyskać lepszą stabilność podczas powiększania do maksymalnej ogniskowej.

Stabilizator wyposażony jest w ulepszoną płytkę szybkiego montażu. Specjalnie zaprojektowana, zakrzywiona prowadnica zapobiega obracaniu się i luzowaniu kamery. Ponadto płytka zgodna jest ze standardem ARCA, co pozwoli Ci korzystać z różnego rodzaju statywów. Zintegrowany akumulator gimbala wyróżnia się czasem pracy nawet do 10 godzin. Do pełna naładujesz go w około 2,5 godziny i urządzenie znów będzie w pełni gotowe do pracy.

Poznaj DJI RS 3 Mini