Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • GeForce RTX 4070 Ti w sprzedaży. Poznaj możliwości architektury NVIDIA Ada Lovelace

GeForce RTX 4070 Ti w sprzedaży. Poznaj możliwości architektury NVIDIA Ada Lovelace

·
Zaktualizowano: 3 tygodnie temu

Do sprzedaży weszła trzecia z kolei karta graficzna z serii GeForce RTX 4000, czyli GeForce RTX 4070 Ti. Chcesz wiedzieć, jaką moc skrywa nowe GPU? Sprawdź specyfikację i wydajność nowego przedstawiciela rodziny NVIDIA Ada Lovelace i zapoznaj się z ofertą modeli od różnych producentów.

GeForce RTX 4070 Ti. Karta graficzna stworzona do rozdzielczości 1440p

GeForce RTX 4070 Ti jest kolejną kartą graficzną od NVIDII z wyższej półki wydajnościowej. Jej sercem jest pełny rdzeń AD104 z 7680 rdzeniami CUDA. To nowszy odpowiednik układu, który napędzał GeForce’y RTX 3070 (Ti) i RTX 3060 Ti – to on ma niebagatelny wpływ na to, jak szybka jest karta. A GeForce RTX 4070 Ti jest co najmniej tak wydajny jak flagowy model poprzedniej generacji – GeForce RTX 3090 Ti. Nie wierzysz? Przekonaj się, zaglądając na portal Geex do testu wydajności w grach:

Specyfikację GeForce’a RTX 4070 Ti uzupełnia 12 GB pamięci GDDR6X o taktowaniu 21000 MHz. Duże możliwości GPU i optymalna dawka VRAM-u przekładają się na kartę wręcz idealną do rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (WQHD). GeForce RTX 4070 Ti zapewnia nienaganną płynność nawet w najbardziej wymagających tytułach, szczególnie w połączeniu z nowatorską techniką zwiększającą wydajność NVIDIA DLSS 3, którą aktywujesz wyłącznie na kartach GeForce RTX 4000.

sprzedaż geforce rtx 4070 ti

Jeśli jednak przedkładasz szatę graficzną nad liczbę klatek na sekundę, to seria NVIDIA Lovelace nie zawodzi. Mocno poprawiona specyfikacja względem GeForce’a RTX 3070 Ti, swojego poprzednika, pozwoli Ci uruchomić gry w wyższych detalach.

Ponadto seria GeForce RTX 4000 radzi sobie najlepiej ze wszystkich GPU na rynku w produkcjach z ray tracingiem. To technika śledzenia promieni, której aktywacja owocuje realistycznie oświetlonymi i cieniowanymi scenami oraz odbiciami, które zapierają dech w piersiach. Doznania wizualne na wysokim poziomie masz jak w banku dzięki karcie graficznej GeForce RTX 4070 Ti.

GeForce RTX 4070 Ti już dostępny. Sprawdź szeroki wachlarz modeli

W naszej ofercie znajdziesz niereferencyjne modele GeForce RTX 4070 Ti od takich firm, jak Gigabyte, Inno3D, MSI, Palit i ZOTAC. Każdy z producentów przygotował kilka wariantów, które różnią się jakością wykonania, systemem chłodzenia i ceną. Wybierz odpowiedni dla siebie model.

Odkryj cechy GeForce RTX 4070 Ti