(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

GoPro HERO11 Mini – mniejsza, lżejsza, lepsza

·
Zaktualizowano: Ponad rok temu

Wybór Twojej nowej kamerki wcale nie jest taki trudny. Ma być lekka, kompaktowa, wytrzymała, nagrywać w 4K utrzymując do 120 fps-ów; z przeznaczoną specjalnie dla niej aplikacją i możliwością transmisji na żywo. Taka właśnie jest najnowsza kamerka GoPro HERO11 Mini. To Twoja nowa kamerka.

Twoje nagrania w najwyższej jakości

Nagrywaj tak jak chcesz i tak jak lubisz. 5,3K w 60 klatkach na sekundę, 4K w 120 klatkach, a nawet w 8-krotnym slow-motion w jakości 2,7K. Dzięki matrycy o wielkości aż 1/1,9 cala uchwycisz każdy detal, nawet poruszając się w zawrotnym tempie. Jeżeli chcesz lepiej przyjrzeć się uchwyconym szczegółom, to HERO11 Mini pozwala Ci na wyciagnięcie pojedynczych klatek z filmu. Nagrywaj nie tylko to, co znajduje się przed Tobą, ale nawet to, co jest obok Ciebie. Z nowym trybem Hyperview uzyskasz niesamowicie szeroki kąt widzenia.

GoPro-mini

Kompaktowa i wytrzymała. HERO11 Mini dotrzyma Ci kroku

Przymocuj swoją kamerkę do kasku, selfie sticka, statywu, a nawet do maski nurkowej. Śmiało zanurz się w wodzie nawet do 10 metrów i nagrywaj podwodny świat. HERO11 Mini jest odporna na kurz, brud i błoto, a za to jest gotowa na zastrzyk adrenaliny. Nie czekaj i już teraz kup swoją nową kamerkę.

Nagrywaj stabilne wideo i ciesz się swoim sportem bez obaw o jakość nagrania. Jeżeli obawiasz się utratę idealnego kadru, to tryb Horizon Lock zablokuje horyzont podczas obracania kamerą w zakresie 360°. HERO11 Mini to profesjonalne rozwiązanie Twoich potrzeb. W łatwy sposób dostosujesz ją do swoich preferencji i zmienisz ustawienia. To najwierniejszy widz Twoich ekstremalnych podbojów.

Zainstaluj aplikację GoPro Quik

Darmowa aplikacja GoPro Quik dostępna na urządzenia Android i iOS poszerzy możliwości Twojej kamerki. Streamuj, oglądaj obraz z kamery i przeglądaj swoje materiały. Te najlepsze możesz zgrać prosto na swój smartfon. Wszystkie nagrane ujęcia z łatwością poddasz obróbce dzięki odpowiedniemu, wbudowanemu narzędziu.

Zobacz GoPro HERO11 Mini w x-komie