(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Uchwyty do telewizorów i monitorów od Silver Monkey. Bądź spokojny o swój ekran

Uchwyty do telewizorów i monitorów od Silver Monkey. Bądź spokojny o swój ekran

·
Zaktualizowano: Ponad rok temu

Zyskaj więcej przestrzeni na biurku. Ciesz się łatwym montażem. Korzystaj z regulacji uchwytu. Kup uchwyt do telewizora lub monitora od Silver Monkey i korzystaj z wolnej, zyskanej przestrzeni. Wykorzystaj zalety uchwytów do maksimum – uporządkuj kable, zorganizuj miejsce pracy i rozrywki oraz ciesz się szeroką możliwością regulacji.

Wybierz swój uchwyt i ciesz się jego możliwościami

Zarówno uchwyty do telewizorów, jak i uchwyty do monitorów komputerowych cechują się ergonomią, łatwością montażu, trwałością i sporą funkcjonalnością. Ten zestaw cech czyni je bardzo konkurencyjnymi produktami. Biorąc pod uwagę również doskonałą cenę i renomę producenta, otrzymujemy serie produktów o wysokiej jakości.

Łatwy montaż i wytrzymała konstrukcja

By uniknąć problemów związanych z montażem uchwytu na ścianie lub biurku wybierz uchwyt od Silver Monkey. Szybko i bezproblemowo zamontuj swój telewizor lub monitor, a potem reguluj położenie ekranu zgodnie ze swoimi preferencjami. Dzięki temu wszystko będzie tak, jak chcesz. Bez kompromisów.

uchwyty-silver-monkey

Instrukcja? Wszystko jest w komplecie

Zakupiony przez Ciebie uchwyt zostanie starannie zapakowany razem z instrukcją instalacji krok po kroku. Nie przejmuj się więc utrudnieniami i niejasnościami podczas montażu. Instrukcja przeprowadzi Cię przez cały proces od początku do końca. Po prostu wybierz odpowiedni uchwyt i ciesz się zakupem.

Szukasz uchwytu do smartfonu? Silver Monkey ma je już w swojej ofercie

Uchwyt magnetyczny, uchwyt teleskopowy do kokpitu, czy może uchwyt rowerowy? Silver Monkey ma dla Ciebie potrzebne akcesorium. Nie obawiaj się, że uchwyt zsunie się z szyby, odpadnie, czy wypuści telefon. Zaufaj gwarancji jakości i korzystaj z w pełni funkcjonalnych uchwytów do telefonów.

Zobacz uchwyty do telewizorów i uchwyty do monitorów od Silver Monkey w x-komie