(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Sprawdź szeroką ofertę urządzeń sieciowych Cudy i postaw na stabilny internet

Sprawdź szeroką ofertę urządzeń sieciowych Cudy i postaw na stabilny internet

·
Zaktualizowano: 3 miesiące temu

Szybki i stabilny internet w dzisiejszych czasach jest niezbędny, a każde ewentualne problemy, jakie może sprawiać połączenie internetowe to tylko strata czasu. Jak zapewnić sobie dobrze działający internet? Sprawdź urządzenia siecowe Cudy. Wśród sprzętu tego producenta znajdziesz niezawodne urządzenia sieciowe, w tym: routery, systemy mesh, modemy czy switche, a niektóre z nich kupisz taniej podczas Black Month.

Urządzenia sieciowe Cudy. Postaw na stabilne połączenie z internetem

Kiedy z internetem dzieją się cuda, najczęściej jesteś w trakcie spotkania online w pracy albo relaksujesz się w domu przy ulubionym serialu, którego akcja wkracza właśnie w decydującą fazę. Wtedy, zamiast wykonywać obowiązki lub wciągnąć się bezgranicznie do świata rozrywki, sprawdzasz, dlaczego na ekranie monitora lub telewizora pojawiło się magiczne kółko, które sygnalizuje, że wyświetlana treść wczytuje się wolniej niż zwykle. A przecież nic takiego nie powinno mieć miejsca podczas pracy lub odpoczynku po niej.

Jeśli Twój domowy lub biurowy internet nie działa poprawnie, pora wymienić sprzęt sieciowy na taki, który nie przeszkodzi w pracy i rozrywce. Pomogą Ci w tym urządzenia marki Cudy, a w tym wypadku cuda nabierają tylko i wyłącznie pozytywnego znaczenia.

urządzenia sieciowe cudy

Routery, systemy mesh, karty sieciowe  – wybierz to, czego szukasz

Poznaj polecane produkty marki Cudy:

Dwuzakresowy router, który działa w technologii Wi-Fi 6. Dwurdzeniowy procesor, wydajne anteny oraz wysokie prędkości zarówno w paśmie 5 GHz, jak i 2,4 GHz to gwarancja szybkiej i stabilnej sieci bezprzewodowej. Urządzenie obsługuje również najnowsze zabezpieczenia WPA3, co zwiększa ochronę przez nieautoryzowanym dostępem do sieci. Router Cudy X6 kupisz taniej podczas Black Month.

System mesh, który jest gwarancją stabilnego połączenia w całym domu lub biurze. Zapewnia połączenie w pasmach 5 GHz oraz 2,4 GHz, obsługując dodatkowo technologie MU-MIMO czy Beamforming. Elegancki design urządzeń sprawi, że bez problemu dopasujesz je do niemal każdego wnętrza, niezależnie od tego, gdzie sygnał Wi-Fi potrzebuje wzmocnienia.

Jeśli Twój komputer potrzebuje rozbudowy o szybkie połączenie z siecią w standardzie Wi-Fi 6, postaw na bezprzewodową kartę sieciową PCI-Express. Podwójna antena zewnętrzna o zysku energetycznym 5 dBi, obsługa pasma 6 GHz czy technologia OFDMA przyspieszą połączenie z routerem, a Ty możesz cieszyć się rozrywką online bez zakłóceń.

Karta sieciowa z interfejsem USB, co umożliwi podpięcie jej do każdego komputera wyposażonego w taki port. Zabierzesz ją wszędzie, a ona zapewni Ci łączność bezprzewodową o maksymalnej prędkości 650 Mb/s. Karta jest też zgodna z wieloma systemami operacyjnymi oraz protokołami bezpieczeństwa.

Switch, który oferuje 24 gigabitowe porty. Możesz zamontować go na biurku lub w szafie RACK. Jego łączna przepustowość sięga 46 Gb/s, co w połączeniu z architekturą non-blocking zapewni bezproblemowe i szybkie przesyłanie dużych plików.

Sprawdź wszystkie urządzenia marki Cudy