Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Przeżyj Intel Extreme Masters 2023 z x-komem

·
Zaktualizowano: Miesiąc temu

IEM to doskonała okazja do przeżycia e-sportowych emocji z innymi. Dołącz do nas i przeżyj Intel Extreme Masters nie tylko oglądając zmagania najlepszych graczy. Weź udział w konkursach, specjalnie przygotowanych atrakcjach i skorzystaj z rabatów – nawet do 1000 zł. Bądź z nami podczas IEM-u 2023 i zyskaj więcej niż doskonałe wspomnienia.

x-kom na IEM 2023  - co przygotowaliśmy?

W tym roku Intel Extreme Masters zamieni Katowice w stolicę gamingu pełną wrażeń. Bierzemy w tym czynny udział. Chcesz się przyłączyć? Dołącz do nas, baw się z nami w to święto gamingu i korzystaj z promocji.

Stoisko Lenovo Legion – kup akcesoria, laptopy i desktopy jeszcze taniej

Odwiedź stoisko Lenovo Legion i zgarnij akcesoria gamingowe w obniżonych cenach. Czekają na Ciebie:

Ponadto z okazji Intel Extreme Masters 2023 mamy dla Was promocję na laptopy Lenovo Legion z procesorami Intel. Kup swojego nowego laptopa Lenovo Legion z rabatem 10%.

Jak skorzystać z promocji?

  1. wybierz swojego laptopa Lenovo Legion z procesorem Intel
  2. w polu Masz kod promocyjny wpisz legion-iem
  3. złóż zamówienie i zyskaj rabat

Ponadto na stoisku Lenovo Legion przez cały czas trwania IEM-u odbywać się będą konkursy, pokazy i challange. Warto zaglądać, warto być.

Zobacz szczegółowy harmonogram stoiska Lenovo Legion i szczegóły akcji

Kup gamingowy sprzęt nawet 1000 zł taniej

Weź udział w promocji i świętuj z nami tegoroczny IEM. Zanurz się w e-sportowych zmaganiach i płynących z tego emocjach. Skup się na szlifowaniu umiejętności, nie na ograniczeniach sprzętu. Wybierz potrzebny Ci arsenał gamingowy i zaoszczędź do 1000 zł.

Zobacz szczegóły promocji w x-komie

iem-2023

Konkurs PC Master Challenge na stoisku Intel

Już w sobotę o 15.30 na stoisku Intel odbędzie się konkurs PC Master Challenge. Uważasz, że potrafisz szybko składać komputery? A może chcesz zobaczyć innych geeków rywalizujących w składaniu desktopa z przygotowanych już komponentów? Stań się członkiem konkursu PC Master Challenge i odwiedź stoisko Intel w sobotę o 15.30.

To również świetna okazja do spotkania się ze zwycięzcami pierwszej edycji PC Master Challenge - Marcinem i Hubertem z drużyny VR One.

Zobacz jak wygląda konkurs PC Master Challange

Zagraj na komputerach G4M3R HERO I G4M3R ELITE

Chcesz przekonać się o tym, jak wydajne są komputery z serii G4M3R? Wpadnij na stoisko Intel i zasiądź przed jednym z dostępnych desktopów. Wypróbuj te w pełni gamingowe jednostki, poddaj je próbie płynnego grania na ustawieniach ultra. Poznaj wymiar e-sportowego grania dzięki możliwościom komputerów z serii G4M3R.

Intel Extreme Masters 2023 z x-komem

Chcesz wiedzieć więcej o tym, co będzie się działo na IEM-ie w Katowicach? Chcesz podzielić się swoimi oczekiwaniami lub czekasz na relację z wydarzenia? Zobacz zapowiedź Intel Extreme Masters Katowice na portalu Geex