(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Słuchawki dopasowane na wymiar. Poznaj Logitech G FITS i zanurz się w dźwiękach

Słuchawki dopasowane na wymiar. Poznaj Logitech G FITS i zanurz się w dźwiękach

·
Zaktualizowano: Ponad rok temu

Przyjemność ze słuchania zaczyna się od dobrego dopasowania. Dzięki temu brzmienie jest pełne, a słuchawki stabilnie trzymają się w uszach. Poznaj Logitech G FITS, które wynoszą słuchawki bezprzewodowe na wyższy poziom. Łączą one unikatową technologię dokanałowych nakładek z błyskawiczną łącznością, godną gamingowych turniejów. Dowiedz się więcej.

Jedne końcówki, by wszystkimi uszami rządzić. Idealnie dopasowane Logitech G FITS

Przywykliśmy już do tego, że wraz ze słuchawkami dokanałowymi dostajemy kilka rozmiarów silikonowych nakładek. Ale w opakowaniu Logitech G FITS znajdziesz ich tylko jedną parę. Jednak dzięki opatentowanej technologii LIGHTFORM zastąpią one dziesiątki różnych kształtów i wielkości. W zaledwie 60 sekund po włożeniu do uszu nakładki dopasują się do kanału słuchowego i odpowiednio uformują. Każde ucho jest bowiem inne – teraz jedne nakładki sprostają potrzebom ich wszystkich.

Jakie to niesie korzyści dla Ciebie? Przede wszystkim możesz liczyć na świetne brzmienie niezakłócone hałasami, gdyż idealne dopasowanie do uszu oznacza pasywną redukcję szumów z zewnątrz. Nic nie odwróci Twojej uwagi od ulubionej muzyki, serialu albo gry. Ponadto słuchawki Logitech G FITS będą stabilnie trzymać się ucha, nawet jeśli dasz się ponieść emocjom. No i nareszcie nie trzeba próbować różnych rozmiarów nakładek – będziesz mieć jedne, które dopasują się perfekcyjnie.

Słuchawki Logitech G FITS

Najwyższa jakość dźwięku – i dla melomana, i dla gracza

Za wyjątkową formą Logitech G FITS idzie bezkompromisowa jakość dźwięku, która zadowoli nawet bardzo wymagające uszy. Dzięki współpracy z ekspertami z firmy Ultimate Ears powstały słuchawki, które zaskakują czystością i szczegółowością dźwięku, z głębokim i wyrazistym basem. Ponadto aplikacja mobilna FITS daje dostęp do ustawień dźwięku i preinstalowanych profili dźwiękowych do zróżnicowanych treści – gier, muzyki czy podcastów. W ten sposób jeszcze mocniej zanurzysz się w muzyce lub rozgrywce, zapominając, że masz coś w uszach.

Logitech G FITS to ponadto pierwsze słuchawki wykorzystujące technologię łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED. Oznacza to stabilne i błyskawiczne połączenie bezprzewodowe z komputerem lub konsolą przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku. Opcja łączności Bluetooth pozwoli natomiast skorzystać ze specjalnego trybu gry, który znacznie obniża opóźnienia. To istotne podczas intensywnych rozgrywek, kiedy każdy ułamek sekundy może zadecydować o sukcesie.

Nie musisz się także martwić o czas pracy słuchawek Logitech G FITS. Wbudowany akumulator wystarczy nawet na siedem godzin użytkowania, a z etui ładującym zyskasz w sumie do 20 godzin korzystania. Weź je ze sobą w podróż lub daj się porwać wirtualnej zabawie bez rozglądania się za gniazdkiem ładowania.

Sprawdź Logitech G FITS w x-komie