Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Zupełnie nowe akcesoria od Silver Monkey X – przekonaj się, czego naprawdę potrzebujesz

Zupełnie nowe akcesoria od Silver Monkey X – przekonaj się, czego naprawdę potrzebujesz

·
Zaktualizowano: 9 miesięcy temu

Szukasz dla siebie akcesoriów, którym możesz zaufać? Szukasz myszki, która wykona Twoje polecenie w ułamku sekundy? Oczekujesz od klawiatury doskonałego czasu reakcji i sporej wytrzymałości? Rzuć okiem na najnowsze produkty od Silver Monkey X, ponieważ to jest to, czego szukasz. To sprzęt, którego używa się z przyjemnością.

Silver Monkey X – wysokiej jakości gamingowy sprzęt o zrównoważonej cenie

Silver Monkey X to fantastyczny gamingowy sprzęt dostępny na wyciagnięcie Twojej ręki. To pozycja bardzo konkurencyjna na tle branży. Akcesoria stworzone z porządnych komponentów w przemyślany sposób stanowią odpowiedź na Twoje potrzeby. Sprzęt od Silver Monkey X jest komponowany i od podstaw projektowany przez graczy z myślą o graczach. Wszystkie akcesoria testowane są w warunkach bojowych – w e-sportowych meczach prawdziwych graczy. To sprzęt, który dowozi.

Premiera gamingowych akcesoriów – wybierz mysz i klawiaturę dla siebie

Nowe myszy – Howler, Langur i Uakari są już dla Ciebie dostępne. Ponadto najnowsza klawiatura – Mandrill również jest już do Twojej dyspozycji. Wybierz potrzebne akcesorium, podepnij do swojego stanowiska i poczuj, że lepiej Ci się gra.

Mysz Silver Monkey X Howler

Howler to mysz, która może działać przewodowo jak i bezprzewodowo. Kiedy wybierzesz przewodowe działanie, to szybko zapomnisz o kablu. Miękki, bawełniany oplot płynie porusza się powierzchni blatu biurka i podkładki pod mysz. Dzięki temu nie przeszkadza Ci w celowaniu i nie utrudnia precyzyjnych ruchów.

Mamy tutaj żywotność na poziomie 10 000 000 kliknięć, DPI rzędu 10 000, 20 G akceleracji i ciężar równy 68 gramów. Sensor jest oczywiście optyczny. Mysz ma 7 przycisków – w pełni programowalnych z możliwością tworzenia makr. Do myszy dołączone jest oprogramowanie, które pozwoli Ci maksymalnie spersonalizować Twój sprzęt. 10 trybów oświetlenia (w tym możliwość wyłączenia go w celu oszczędzania baterii) dostroi się do panującego w Twojej przestrzeni klimatu.

Zobacz szczegółowe informacje o myszy Silver Monkey X Howler

Mysz Silver Monkey X Langur

12400 DPI, przewodowa łączność, przełączniki Huano o żywotności 10 milionów kliknięć, kabel w miękkim oplocie, 7 programowlanych przycisków, sensor optyczny Pixart PMW 3327. To prawdziwe narzędzie do wygrywania pojedynków. Pokaż skilla otwierając listę z myszką Langur.

Mysz działa niezawodnie szybko, dlatego nagłe pojedynki 1 na 1 mogą zaskoczyć Ciebie – ale nie tę mysz. Eksploruj mapę dowoli i przekonaj się, jak płynnie można poruszać kamerą i jak precyzyjnie można oddać strzał. Langur waży 53 gramy, co daje Ci niezwykłą przewagę nad przeciwnikiem. Zareaguj jeszcze szybciej, jeszcze sprawniej i ciesz się swoją wygraną.

Zobacz szczegółowe informacje o myszy Silver Monkey X Langur

premiera-silver-monkey-x

Mysz Silver Monkey X Uakari

Szukasz myszy bardziej uniwersalnej, wszechstronnej i zarazem lekkiej, szybkiej i wytrzymałej? Uakari jest zaprojektowana z myślą o Tobie. Na pokładzie jest podświetlenie RGB, przewodowe działanie, profesjonalne przełączniki Huano i możliwość tworzenia makr. To porządna maszyna, która odda Ci w gamingu i pracy.

Budżetowy produkt fajnej jakości, który nie udaje czegoś czym nie jest i doskonale radzi sobie w postawionych zadaniach. To sprzęt do okazjonalnego ale ambitnego gamingu i niezwykle wygodnej pracy.

Zobacz szczegółowe informacje o myszy Silver Monkey X Uakari

Klawiatura Silver Monkey X Mandrill

Duża, wygodna, o idealnym rozstawie klawiszy. Do tego pokrętło regulacji głośności, odpinana podpórka pod nadgarstki i 1000 Hz odświeżania zapewniające ultraszybką jakość działania. Oto Mandrill. Klawiatura, której szukasz.

Dla Twojej wygody jest tutaj podpórka pod nadgarstki i Gumowane nóżki. Dzięki temu korzystanie z tej klawiatury jest po prostu przyjemne i niemęczące. Wbudowany anti-ghosting dla 26 klawiszy, możliwość obsługi makr oraz blokadę klawisza „Windows” – to nie tylko przewaga w grze. To Twój komfort grania i pracy. Klawisze pracują cicho i precyzyjnie, dlatego nie musisz się już bać, że Twój gamingowy sprzęt będzie dla kogoś za głośny. Wybierz Silver Monkey X Mandrill i graj komfortowo.

Zobacz szczegółowe informacje o myszy Silver Monkey X Uakari

Premierowe produkty od Silver Monkey X już dostępne

Wyprzedź innych i nie daj się zaskoczyć w walce. Wykorzystaj przewagę, którą dadzą Ci akcesoria od Silver Monkey X. Kup premierowe akcesoria już teraz.

Zobacz wszystkie premierowe akcesoria