Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Oderwij się od ziemi z dronem DJI Mavic 3 Pro

·
Zaktualizowano: Miesiąc temu

Marzą Ci się podniebne eskapady? Z dronem DJI Mavic 3 Pro wzniesiesz się w przestworza i zamienisz pomysły w spektakularne ujęcia. Widoki z góry uwiecznisz na filmach lub zdjęciach w wysokiej jakości i rozdzielczości. Poznaj drona DJI Mavic 3 Pro i odkrywaj świat widziany z lotu ptaka.

DJI Mavic 3 Pro pozwoli Ci wykorzystać aż 3 kamery

DJI Mavic 3 Pro pozwoli Ci realizować najśmielsze podniebne wizje. Do dyspozycji otrzymujesz 3 kamery – Hasselblad z matrycą CMOS 4/3, Tele z matrycą CMOS 1/1,3” oraz drugi teleobiektyw z matrycą CMOS 1/2”. Wystarczy, że dotkniesz wyświetlacza w odpowiednim miejscu i przełączysz się pomiędzy sensorami, by swobodnie zmieniać kompozycję.

Pierwsza kamera umożliwia robienie 12-bitowych zdjęć RAW i nagrywa filmy w rozdzielczości 5.1K przy 50 klatkach na sekundę. Przygotujesz również materiały wideo DCI w 4K i aż 120 fps-ach. Wykorzystaj także Natural Color Solution (HNCS), czyli funkcję, która zapewnia doskonale odwzorowaną kolorystykę.

Średnia kamera Tele oferuje ogniskową równoważoną 70 mm i pozwala nagrywać filmy w 4K i 60 klatkach na sekundę. Dzięki kompresji ostrości i głębi pola wyróżnia ona wybrany obiekt, zapewniając poczucie przestrzeni. Ponadto możliwość pracy w trybie HLG gwarantuje więcej informacji na temat kolorów, co przyda się podczas postprodukcji nagranych materiałów.

A jeśli chcesz obserwować interesujące obiekty w dużym przybliżeniu, wykorzystaj teleobiektyw 166 mm, który oferuje 7-krotny zoom optyczny i 28-krotny zoom cyfrowy. Filmy nagrasz w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę, a więc nie umknie Ci żaden istotny szczegół.

dji mavic 3 pro premiera

Lataj dłużej, dalej i bezpieczniej

DJI Mavic 3 Pro może latać nawet przez 43 minuty na jednym akumulatorze. Nie musisz więc obawiać się szybko rozładowanej baterii podczas podniebnych eksploracji. Ponadto dron, dzięki zaawansowanemu systemowi DJI O3+, gwarantuje transmisję wideo 1080p i w 60 fps na odległość do 8 km. Ze stabilnym sygnałem zapomnisz o problemach z połączeniem i doświadczysz niebywałej kontroli nad Mavic 3 Pro.

O bezpieczeństwo lotu dba 8 szerokokątnych czujników wizyjnych, co sprawia, że Mavic 3 Pro wykrywa i omija przeszkody we wszystkich kierunkach. Zaawansowana funkcja RTH umożliwia też automatyczne planowanie bezpiecznych tras do punktu startu. Dodatkowo pokonywanie długich dystansów ułatwisz sobie z tempomatem czy funkcją Waypoint Flight, z którą zaplanujesz lot na podstawie ustawionych punktów waypoints.

Sprawdź DJI Mavic 3 Pro w x-komie