Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Przekraczaj swoje granice z Sunnto Vertical. Odkryj zegarek sportowy z baterią słoneczną i mapami offline

Przekraczaj swoje granice z Sunnto Vertical. Odkryj zegarek sportowy z baterią słoneczną i mapami offline

·
Zaktualizowano: Tydzień temu

Solidne wsparcie w trakcie wymagającego treningu i dalekich wycieczek bywa nieocenione. Jeśli szukasz do tego odpowiedniego narzędzia, postaw na nowy zegarek marki Suunto. Solarne ładowanie energii, szerokie zaplecze precyzyjnych map, cała masa zaawansowanych czujników i budowa, której nie są straszne nawet najcięższe warunki atmosferyczne – to tylko kilka z głównych zalet premierowej linii zegarków Suunto Vertical. Sprawdź, czego jeszcze można się po nich spodziewać.  

Zegarek sportowy Suunto Vertical i Suunto Vertical Solar

Jesteś poszukiwaczem przygód? Kochasz wyzwania, ale potrzebujesz do nich kompana, któremu możesz zaufać? Jest spora szansa, że gdy na Twojej ręce pojawi się jeden z nowych zegarków Suunto Vertical, przekraczanie kolejnych granic i efektywne eksplorowanie świata stanie się łatwiejsze, niż kiedykolwiek. Od kiedy Suunto Vertical pojawił się w naszej ofercie, możesz go kupić w dwóch wersjach:

  • standardowej – Suunto Vertical,
  • zasilanej energią słoneczną – Suunto Vertical Solar.

Oba warianty urządzenia otrzymały mnóstwo możliwości i sporą dawkę energii do wykorzystania. To ich niesamowita przewaga nad konkurencyjnymi rozwiązaniami. Dlaczego? Okazuje się, że podstawowa wersja Suunto Vertical – w trybie dziennym – wytrzyma nawet do 60 dni bez ładowania, a z włączoną opcją GPS aż do 85 godzin. Z kolei model Suunto Vertical z ładowaniem energią słoneczną będzie potrafił pracować w trybie oszczędzania energii nawet przez… rok!

Suunto Vertical Solar premiera

Suunto sprawi, że każda wyprawa będzie niezapomniana

Oprócz niesamowitych osiągów dotyczących wydajności, każdy z wymienionych modeli zegarków od finlandzkiej marki daje do dyspozycji m.in. pakiet szczegółowych map (również offline) i precyzyjnej nawigacji, a to z kolei pewność, że zawsze bez problemu dotrzesz do zamierzonego celu. Podczas wymagających wędrówek docenisz także m.in. wskaźniki orientacji w terenie, alarm burzowy, informacje o wschodzie i zachodzie słońca, czy aktualizowane na bieżąco prognozy pogody.

Sportowa dusza zegarków z linii Vertical 

Poszukiwanie przygód to jedno, ale zegarki Suunto sprawdzą się także podczas codziennej aktywności i zaawansowanego treningu. Wszystko dzięki szerokiej gamie opcji treningowych, na czele z ponad 95 trybami sportowymi i bogatym wachlarzem sensorów, szczegółowo monitorujących organizm. Dzięki tym atrakcyjnym gadżetom na nadgarstek możesz śledzić m.in. obciążenie treningowe, postępy, regenerację i sprawdzać analizę snu. Wszystkoto będziesz mieć dostępne z poziomu intuicyjnej aplikacji Suunto.

Na tym jednak nie koniec. Jeśli należysz do osób, które chcą czerpać ze sportu więcej emocji, z pewnością ucieszy Cię fakt, że zegarki Vertical z łatwością łączą się z platformami sportowymi, takimi jak np. Strava. Jest to fenomenalny sposób na uczestniczenie w społeczności ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz czerpanie wzajemnej motywacji w drodze ku lepszej kondycji na co dzień.

Konstrukcja, która przetrwa największe wyzwania

Uwieńczeniem wyjątkowości zegarków z serii Vertical jest solidna konstrukcja, która z ze znakomitym efektem przeszła testy wytrzymałościowe, zgodne normami wojskowymi. Mimo swojej trwałości, zegarkom Suunto nie można zarzucić jednak topornej budowy. Wręcz przeciwnie, nadgarstkowe gadżety finlandzkiej marki wyróżnia lekka i doskonale dopasowująca się do ręki konstrukcja, która została stworzona w nurcie eko. Te, pełne potencjału urządzenia są bowiem produkowane z użyciem w 100% odnawialnych źródeł energii.

Suunto Vertical kupisz w wersjach:

Odkryj pełną ofertę Suunto Vertical dostępną w x-komie