Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Losuj promocje w un.Box – codziennie nowe zniżki, wyjątkowe rabaty i produkty nawet za 1 zł

Losuj promocje w un.Box – codziennie nowe zniżki, wyjątkowe rabaty i produkty nawet za 1 zł

·
Zaktualizowano: 4 tygodnie temu

Na naszej stronie i w aplikacji mobilnej znajdziesz teraz nową, stałą promocję un.Box. Codziennie z trzech boxów możesz wylosować standardową, wyjątkową lub legendarną zniżkę na produkty z naszej aktualnej oferty. To może być nawet sprzęt za 1 zł. Sprawdź, jak to działa i codziennie łap nowe zniżki.

Czym jest un.Box i jak działa?

Un.Box to nowa cykliczna promocja, która na stałe zagości w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej naszego sklepu, obok kultowego już Gorącego Strzału. Tak, tak, Gorący Strzał nadal jest na naszej stronie, tylko przenieśliśmy go nieco niżej.

Jak działa un.Box? W aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej czekają boxy, w których codziennie można wylosować zniżki na produkty z aktualnej oferty naszego sklepu. Produkty, które można wylosować w un.Boxie objęte są rabatami o różnym stopniu:

  • Standardowe – to zniżki, jakie możesz znaleźć w naszym sklepie w ramach zwykłych promocji.
  • Wyjątkowe – zniżki rzadko spotykane w sklepach internetowych.
  • Legendarne – najlepsze okazje. Produkty w bardzo obniżonej cenie, wśród których znajdują się technologiczne perełki nawet za 1 zł.

Rodzaje boxów

Do otwarcia są trzy rodzaje boxów. Im wyższy box, tym większa szansa na wylosowanie lepszej zniżki (wyjątkowej lub legendarnej). Jednak, aby otworzyć każdy z boxów, trzeba spełnić pewne warunki:

  • .Box – podstawowy box, który otworzyć może każdy na stronie internetowej lub w aplikacji. Znajdziesz w nim produkty ze standardową zniżką.
  • mega.Box – aby go otworzyć, zaloguj się na swoje konto w naszym sklepie i zapisz do newslettera. Możesz to zrobić przez stronę lub w ustawieniach swojego konta. W mega.Boxie znajdują się zniżki standardowe i wyjątkowe.
  • giga.Box – tu skrywają się wszystkie trzy rodzaje zniżek: standardowe, wyjątkowe i legendarne. Żeby otworzyć giga.Box musisz zalogować się do aplikacji mobilnej x-komu i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.

Na zakup wylosowanych produktów z un.boxowym rabatem masz maksymalnie 24 godziny. Po tym czasie w Twoich boxach pojawią się nowe promocje do odkrycia. To oznacza, że codziennie, dokładnie co 24 godziny, można wylosować nowe produkty w obniżonych cenach. Regularnie odwiedzaj naszą aplikację mobilną lub stronę internetową i daj się zaskoczyć, bo każde losowanie to szansa na inny produkt.

Jak otworzyć boxy?

Promocja un.Box jest dostępna dla wszystkich za darmo, online na stronie www sklepu oraz w aplikacji mobilnej. Żeby otworzyć boxy, przejdź na naszą stronę promocji un.Box lub uruchom aplikację mobilną (tam kliknij wyświetlany na samej górze baner przedstawiający grafikę un.Boxa lub zjedź do widżetu umieszczonego poniżej). Otwórz wybrany box i przytrzymaj przycisk losowania.

Tak niewiele wystarczy, by dać sobie szansę na wylosowanie atrakcyjnych okazji. Jedyne, o czym warto pamiętać to, że pełna wersja promocji i najlepsze okazje czekają w aplikacji po zalogowaniu na swoje konto.

Nie możesz znaleźć un.Boxa w aplikacji? Sprawdź, czy masz aktualną wersję. Przejdź do swojego sklepu z aplikacjami:

AppStore Google Play AppGallery

Jakie produkty można wylosować w un.Boxie?

We wszystkich trzech boxach znajdują się rozmaite produkty z aktualnej oferty naszego sklepu. Od praktycznych akcesoriów (takich jak ładowarki czy dyski SSD), przez praktyczne urządzenia peryferyjne (np. myszki, klawiatury, drukarki), po najnowsze technologiczne perełki – smartfony, laptopy, telewizory. Systematycznie zwiększamy pulę produktów, które biorą udział w akcji, aby wylosowane oferty były jak najbardziej zróżnicowane. Oto kilka przykładowych okazji, które pojawiły się w ofercie akcji un.Box:

un.box x-kom

un.Box – pytania i odpowiedzi

Wylosowane produkty się powtórzyły?

Un.Box opiera się na losowaniu, dlatego czasem można trafić na ten sam produkt, co poprzedniego dnia, na to samo w dwóch boxach lub na kilka urządzeń tego samego producenta. Cały czas zwiększamy pulę produktów, które biorą udział w akcji i staramy się, aby były bardziej zróżnicowane, dzięki temu takie sytuacje powinny być rzadkością. 

Wylosowany rabat nie jest dla Ciebie atrakcyjny?

Może się zdarzyć, że wylosowany rabat nie będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Zniżki standardowe to oferty, jakie można znaleźć także w innych akcjach promocyjnych. Oferujemy je, ponieważ zawsze możesz wylosować wśród nich produkt, którego potrzebujesz, a aktualnie nie znajduje się w żadnej promocji. Pamiętaj, że w un.Boxie codziennie masz szansę na wylosowanie nowych promocji zarówno w zniżkach standardowych, jak i wyjątkowych czy legendarnych.

Warto także podkreślić, że un.Box to nie jest promocja „kto pierwszy, ten lepszy” – każdy ma równe szanse, żeby wylosować dobre zniżki. Ponadto weryfikujemy wszystkie działania, które budzą nasze podejrzenia i są niezgodne z regulaminem. Sprawdzamy także zamówienia złożone w trakcie promocji.  

Gdzie jest Gorący Strzał?

Gorący Strzał jest dalej na naszej stronie – przewiń ją w dół. Przenieśliśmy go, aby zaproponować Ci coś nowego, czyli un.Box, i mieć pewność, że go nie przegapisz.

Jak otworzyć giga.Box i jakie zniżki można tam wylosować?

Aby otworzyć giga.Box należy zalogować się do aplikacji mobilnej x-komu i wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych. Zgodami możesz dowolnie zarządzać w ustawieniach konta, a jeśli potrzebujesz więcej informacji, znajdziesz je w naszej polityce prywatności. W giga.Boxie możesz wylosować zarówno zniżkę legendarną, wyjątkową, jak i standardową, ale codziennie masz nową szansę, by trafić na atrakcyjną dla siebie ofertę.

Wylosowany produkt zniknął?

Na zakup wylosowanych produktów z un.boxowym rabatem masz maksymalnie 24 godziny. Pamiętaj, że nie rezerwujesz produktu, gdy wylosujesz go w promocji. Aby zarezerwować produkt, musisz go zamówić.   

 

Napotkałeś problem z działaniem un.Boxa i nie znalazłeś rozwiązania w powyższym artykule? Napisz do nas: x-kom@x-kom.pl

Zapoznaj się również z regulaminem promocji un.Box

 

Codziennie losuj zniżki w un.Box