Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Kup smartfon z serii Samsung Galaxy S23 i otrzymaj do 700 zł zwrotu na kartę

Kup smartfon z serii Samsung Galaxy S23 i otrzymaj do 700 zł zwrotu na kartę

·
Zaktualizowano: 3 tygodnie temu

Wraz z wiosną przychodzi nie tylko lepsza pogoda, ale i promocja, dzięki której otrzymasz premię w wysokości nawet do 700 zł. Wystarczy, że kupisz smartfona z serii Samsung Galaxy S23 i zgarniesz cashback na przedpłaconą kartę Visa w Portfelu Google. Dowiedz się więcej.

Smartfony z serii Samsung Galaxy S23 w promocji z cashbackiem

Idealny dla wymagających użytkowników Samsung Galaxy S23 lub nieco większy Galaxy S23+? A może Galaxy S23 Ultra, który z mobilnej fotografii wyciąga wszystko to, co najlepsze? Trzy wersje topowych smartfonów Samsunga do wyboru, to możliwość postawienia dokładnie na taki model, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. Niezależnie jednak od tego, który z nich wybierzesz, zgarniesz cashback o wartości do 700 zł. Następnie środki możesz wykorzystać za pośrednictwem Portfela Google.

Wysokość zwrotu zależna jest od modelu smartfona:

  • 700 zł dla Galaxy S23 Ultra,
  • 500 zł dla Galaxy S23+,
  • 400 zł dla Galaxy S23.
samsung galasy s23 zwrot na kartę promocja

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji:

  1. Kup smartfona z serii Samsung Galaxy S23 w dniach trwania promocji: od 08.05.2023 r. do 18.06.2023 r.
  2. Aktywuj smartfona do 25.06.2023 r., a następnie uruchom aplikację Samsung Members na nowym urządzeniu oraz zaloguj się, używając konta Samsung.
  3. Po 14 dniach od aktywacji urządzenia w aplikacji Samsung Memebrs znajdziesz banner z promocją "Samsung Zwrot na kartę". Aby zgłosić swój udział, kliknij w niego, pobierz unikalny kod (do 09.07.2023 r.), a następnie pobierz aplikację "Samsung Zwrot na kartę" i wprowadź pobrany kod.
  4. Dostępność środków nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego od pozytywnej weryfikacji przez wydawcę karty Visa. Pobierz aplikację Portfel Google, a następnie dodaj swoją kartę. Ciesz się wygodnymi płatnościami.

Akcja trwa od 8 maja do 18 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania puli produktów objętych promocją i nie łączy się z innymi promocjami. Środki na karcie dostępne będą przez 12 miesięcy od dnia wydania karty. Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie.

Kup smartfona z serii Galaxy S23 i odbierz zwrot na kartę