Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Odkryj słuchawki Jabra Elite 10 oraz Jabra Elite 8 Active. Wejdź na nowy poziom obcowania z dźwiękiem

Odkryj słuchawki Jabra Elite 10 oraz Jabra Elite 8 Active. Wejdź na nowy poziom obcowania z dźwiękiem

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Poczuj dźwięk intensywniej i bardziej komfortowo z marką Jabra. Od teraz stanie się to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Powód? Swoją oficjalną premierę mają dwa zupełnie nowe modele słuchawek – Jabra Elite 10 oraz Jabra Elite 8 Active. Sprawdź, czym różnią się nowe muzyczne perełki od Jabra, oraz która z propozycji jest w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Dowiedz się więcej. 

Jabra Elite 10 - najbardziej zaawansowane słuchawki z Dolby Atomos 

Model Elite 10 to najbardziej zaawansowane do tej pory słuchawki douszne od marki Jabra, które genialnie sprawdzą się zarówno podczas odpoczynku, jak i w pracy. Przekonaj się, jak bardzo potrafią dopasować się do Twojego stylu.

Poznaj słuchawki, które zostały stworzone, aby dotrzymać Ci kroku w każdej sytuacji i doskonale radzić sobie podczas codziennych czynności. Bez względu na to, gdzie akurat się znajdujesz i co robisz, możesz mieć pewność, że Jabra Elite 10 zawsze zapewnią dźwięk na najwyższym poziomie. Wszystko dzięki przetwornikom 10 mm i technologii Dolby Atmos, zapewniającej przestrzenny dźwięk. 

Słuchawki Jabra Elite 10 umożliwiają także niezakłócone rozmowy. Odpowiada za to m.in. aktywna redukcja hałasu ANC, która w tym modelu jest dwa razy skuteczniejsza niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Znalazło się tu też miejsce dla aż sześciu mikrofonów, doskonale wychwytujących dźwięk. Efekt? Zero zakłóceń, zero kompromisów.

Jabra Elite 10 premiera

Na tym jednak nie koniec. Jabra Elite 10 posiadają specjalnie zaprojektowaną konstrukcję i funkcjonalności, w tym autorską technologię producenta Jabra ComfortFit. Sprawia to, że oprócz walorów dźwiękowych i szerokiego zastosowania, ich obsługa jest prosta i bardzo intuicyjna. Z kolei minimalistyczny, ale bardzo designerski wygląd jest gwarancją, że Jabra Elite 10 skutecznie zatrzymają na sobie niejedno spojrzenie.

Sprawdź słuchawki Jabra Elite 10 w x-komie

Jabra Elite 8 Active - wytrzymałe słuchawki dla aktywnych 

Możesz także postawić na drugą propozycję od marki Jabra. Mowa o bezprzewodowych słuchawkach z prawdziwie sportowym duchem. Poznaj Jabra Elite 8 Active.

Jabra Elite 8 Active to douszne słuchawki zaprojektowane z myślą o osobach, które kochają wszelkie formy aktywności fizycznej. Premierowe słuchawki otrzymały specjalną konstrukcję dla sportowców, więc sprawdzą się zarówno podczas okazjonalnych ćwiczeń, jak i intensywnych treningów. Są odporne na wodę, pot, pył i upadki. Ale to nie wszystko. Mogą także pochwalić się specjalną technologią Jabra ShakeGrip, która daje pewność, że pozostaną na swoim miejscu nawet podczas ekstremalnych ćwiczeń.

Jabra Elite 8 Active

Z ulubioną muzyką każdy trening może przebiegać przyjemniej. Z słuchawkami Jabra Elite 8 Active masz ją na wyciągniecie ręki. Powód? Otrzymały one funkcję Adaptacyjnej Hybrydowej Aktywnej Redukcji Hałasu (ANC), likwidującej szum wiatru i inne zakłócenia. Gdy z kolei przyjdzie potrzeba, dają też możliwość wygodnego przeprowadzania rozmów. Wszystko dzięki sześciu wbudowanym mikrofonom, które precyzyjnie wychwytują dźwięk. Długi czas pracy na jednym ładowaniu, znakomity design i prosta obsługa to ich kolejne niepodważalne atuty. Nie czekaj i przekonaj się o nich "na własnych uszach".

Odkryj Jabra Elite 8 Active dostępne w x-komie