Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Kup laptop Acer Aspire Vero i odbierz w prezencie hulajnogę o wartości 1399 zł

Kup laptop Acer Aspire Vero i odbierz w prezencie hulajnogę o wartości 1399 zł

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Co ma wspólnego biurowy laptop z hulajnogą elektryczną? Niby niewiele, a jednak całkiem sporo, bo tak się składa, że do 15 października, kupując jednego z laptopów Acer Aspire Vero, odbierzesz w prezencie hulajnogę Acer eScooter series 3 o wartości 1399 zł.

Acer Aspire Vero – ekologiczne, wydajne laptopy w rozsądnych cenach

Do pracy, do nauki, do rozrywki – laptopy Acer Aspire Vero meldują się do wykonania zadania, jakie by ono nie było. Są wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu postkonsumenckiego, pakowane w ekologiczne pudełka, które można zamienić na wygodną podstawkę, energooszczędne, a przede wszystkim – gotowe do wymagającej pracy.

Dlaczego warto kupić jeden z laptopów Acer Aspire Vero akurat teraz? Ponieważ firma Acer przygotowała odjazdową ofertę. Wybierając jeden z modeli promocyjnych, odbierzesz prezent w postaci elektrycznej hulajnogi Acer Aspire Vero, które wartość wynosi 1399 zł.

Co musisz zrobić, żeby skorzystać z oferty?

  1. Kup objęty promocją laptop Acer Aspire Vero w dniach od 15 września do 15 października 2023 roku oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT)
  2. W ciągu 14 dni od daty zakupu wypełnij formularz zgłoszeniowy. Link do formularza znajdziesz na stronie promocji.
  3. W ciągu 28 dni po pozytywnej weryfikacji na wskazany w rejestracji adres otrzymasz przesyłkę z prezentem – nowiuteńką hulajnogą marki Acer.

Kup laptop Acer, odbierz hulajnogę elektryczną

Regulamin oferty znajdziesz tutaj. Promocja trwa od 15 września do 15 października 2023 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych.