Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Rozświetl się na gamingowo z nowymi panelami świetlnymi Smart Cube Light od Yeelight

Rozświetl się na gamingowo z nowymi panelami świetlnymi Smart Cube Light od Yeelight

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Gaming to nie tylko ogrywanie ulubionych tytułów. To również klimat, który możesz zaimprowizować w swojej przestrzeni, żeby współgrał z Twoją duszą gracza. Jak to zrobić? Na przykład sięgając po nowe gamingowe panele świetlne od firmy Yeelight, które od niedawna znajdziesz w ofercie x-komu.

Z panelami świetlnymi Smart Cube Light przeniesiesz rozgrywkę poza ramy ekranu

Z produktami Smart Cube Light od Yeelight rozszerzyć wrażenia z rozgrywki, wydobywając je poza ekran. I zrobisz to na swoich warunkach, ponieważ panele dają Ci nieograniczone możliwości personalizacji efektów świetlnych.

Możesz postawić na dynamiczną synchronizację urządzeń z muzyką, grami i tym, co dzieje się na ekranie. Możesz tworzyć kreatywne napisy i wzory na kostkach z 25 koralikami LED, korzystając z aplikacji na smartfonie. Masz możliwość projektowania najróżniejszych konfiguracji, łącząc poszczególne panele w unikatowe konstrukcje. Wszystko zależy od Twojego pomysłu.

Do dyspozycji masz ponad 16 milionów kolorów. I wsparcie czołowych asystentów głosowych, z którymi urządzenia są kompatybilne. A wszystko to charakteryzujące się wysoką wygodą i intuicyjnością obsługi, łatwością montażu i modułową konstrukcją, którą możesz modyfikować w nieskończoność.

Yeelight gamingowe panele świetlne

Jak to w ogóle działa?

Punktem wyjścia konstrukcji tworzonych przez użytkowników są bazy, do których podłączysz aż do sześciu modułów (zewnętrzne moduły są do kupienia osobno). Bazy różnią się od siebie przeznaczeniem i formą emitowania światła.

Baza Smart Cube Light Matrix na przykład wyświetla dwadzieścia pięć koralików RGB. Kiedy połączysz ją z zewnętrznymi modułami, możesz stworzyć świetlny napis lub efektowny gadżet wyświetlający aktualną godzinę.

Model Smart Cube Light Panel z kolei pozwoli Ci na połączenie wielu kombinacji świetlnych. Natomiast Smart Cube Light Spot generuje szeroką wiązkę światła, która tworzy efekt kolorowego reflektora.

Swoje świetlnymi konfiguracjami możesz sterować z poziomu smartfona z systemami Android i iOS, a także dzięki aplikacji na komputery osobiste.

Zagraj w szaloną grę świateł z panelami świetlnymi Smart Cube Light od Yeelight