Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Zanurz się w dźwiękach z Creative Outlier FREE Pro i nie trać kontaktu z otoczeniem

Zanurz się w dźwiękach z Creative Outlier FREE Pro i nie trać kontaktu z otoczeniem

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Trening siłowy, jogging w mieście czy relaks nad wodą znacznie zyskują, kiedy można posłuchać swoich ulubionych piosenek. Ale wkładając słuchawki do uszu odcinasz się od dźwięków otoczenia, co naraża Cię na niebezpieczeństwo. Dlatego powstały bezprzewodowe słuchawki sportowe Creative Outlier FREE Pro, które zapewnią Ci wysoką jakość dźwięku, komfort przez wiele godzin i pełną świadomość tego, co dzieje się dookoła. Dowiedz się o nich więcej.

Creative Outlier FREE Pro z technologią przewodnictwa kostnego. Komfort i bezpieczeństwo

Słuchawki Creative Outlier Free Pro wykorzystują technologię przewodnictwa kostnego. Oznacza to, że za pośrednictwem wibracji fale dźwiękowe są przenoszone przez kości policzkowe bezpośrednio do ucha wewnętrznego. Dzięki temu uszy pozostają odsłonięte, a Ty cały czas wiesz, co dzieje się dookoła. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi porozmawiasz także z bliskimi, nie tracąc koncentracji na otoczeniu.

Dlatego Creative Outlier FREE Pro to świetny kompan osób aktywnych fizycznie. Sprawdzą się zwłaszcza w mieście, w którym dobrze mieć nie tylko oczy, ale także uszy dookoła głowy. Słuchawki są ponadto wykonane z lekkich materiałów – silikonu i stopu tytanu, które zapamiętują kształt, nie wyginają się i dobrze dopasowują do kształtu głowy. Możesz przebiec maraton czy podnosić ciężary na siłowni, a słuchawki ani drgną. Ty natomiast prawie nie poczujesz, że masz je na sobie.

Z Creative Outlier FREE Pro skorzystasz także podczas niesprzyjającej pogody, a nawet na basenie. Kontynuuj bieg w deszczu lub trenuj sporty wodne ze swoją ulubioną muzyką. Urządzenie wyróżnia wysoka klasa wodoszczelności IPX8, więc możesz poświęcić się ulubionym aktywnościom i nie przejmować się działaniem wody.

Creative outlier free pro

Zostaw telefon w domu i ciesz się muzyką nawet przez 10 godzin

Podczas uprawiania wielu dyscyplin sportowych trudno mieć smartfon przy sobie. A czasami po prostu mamy ochotę odciąć się od komunikacyjnego zgiełku. Z Creative Outlier FREE Pro możesz słuchać ulubionej muzyki lub audiobooków bez rozpraszających powiadomień. W słuchawki wbudowano odtwarzacz MP3 o pamięci o pojemności 8 GB, a pliki prześlesz w prosty sposób dzięki dołączonemu do zestawu kablowi magnetycznemu.

Zapomnij także o częstym sięganiu po ładowarkę. Wbudowany akumulator wystarczy nawet na 10 godzin odtwarzania muzyki, więc możesz wybrać się na długą wycieczkę rowerową lub pieszą wędrówkę w towarzystwie swoich ulubionych utworów. Kiedy wrócisz, pełne ładowanie potrwa tylko 2 godziny, a ładowanie 10-minutowe pozwoli aż na 2 godziny odtwarzania.

Sprawdź Creative Outlier FREE Pro w x-komie