Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Odkryj zegarki Garmin Venu 3. Realizuj swoje cele szybciej i przyjemniej

Odkryj zegarki Garmin Venu 3. Realizuj swoje cele szybciej i przyjemniej

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Potrzebujesz skutecznej motywacji do treningu? Odkryj zegarki z nowej serii Garmin Venu 3. Do dyspozycji masz aż dwa modele, które pozwalają dokładnie poznać organizm. Są też nieocenionym wsparciem każdej aktywności w drodze do upragnionych celów. Wsłuchaj się w potrzeby swojego ciała i ducha, a później kontroluj treningi efektywniej dzięki zegarkom Garmin Venu 3 i Garmin Venu 3s. Dowiedz się więcej na temat serii Venu 3.

Co nowego przynosi linia Venu 3?

Seria Garmin Venu 3 oferuje dwa zupełnie nowe inteligentne zegarki amerykańskiej marki:

Co je wyróżnia? Cechą wspólną kolejnej odsłony linii Venu jest kompleksowe podejście do tematu monitorowania zdrowia, a także stała i precyzyjna weryfikacja kondycji użytkownika. Jest to możliwe dzięki innowacyjnym funkcjom, czyniącym z tych urządzeń idealną propozycję dla osób aktywnych, dbających o zdrowie, a jednocześnie ceniących wygodę i nowoczesność w codziennym życiu.

Co jednak ważniejsze, zegarki Venu 3 i Venu 3s to nadgarstkowe urządzenia Garmin, które po raz pierwszy w tej odsłonie otrzymały następujące funkcje:

  • szerszy raport poranny – przegląd danych dostępnych po przebudzeniu, które zostały zarejestrowane w nocy i mogą mieć ogromny wpływ na późniejsze funkcjonowanie w dzień;
  • tryb wózka inwalidzkiego – śledzący pchnięcia zamiast kroków i obejmujący specjalny pakiet funkcjonalności dla osób z niepełnosprawnością;
  • zestaw korzyści treningowych – informacje, które pomagają zrozumieć, jak aktywność wpływa na organizm, oraz ile czasu potrzeba na pełnowartościową regenerację;
  • ulepszonego asystenta snu i monitorowania drzemek – zawierającego jeszcze więcej danych na temat odpoczynku, a także wskazówek na temat tego, jak go realnie poprawić.

Garmin Venu 3 premiera

Venu 3 – zegarki, które nie boją się wyzwań

Wszystkie zegarki z linii Venu 3 doskonale poradzą sobie z monitoringiem zdrowia i aktywności. Jak? Przykładowo stale monitorują tętno, jakość snu, saturację krwi, czy zdrowie i cykl menstruacyjny u kobiet. Posiadają też ulepszoną funkcję Body Battery 2, określającą poziom energii, dzięki czemu wiadomo, kiedy organizm jest gotowy do aktywności, a kiedy przyda mu się więcej odpoczynku.

Co więcej obydwa modele z tej linii Garmin oferują treningi z animacjami i mnóstwo trybów sportowych, w tym m.in. bieganie, chodzenie, fitness, pływanie, jazdę na rowerze, zaawansowany trening HIIT czy sesje jogi. Bez względu na wybraną opcję można mieć pewność, że podczas każdej aktywności nadgarstkowe urządzenia Garmin zbiorą dane i zweryfikują postępy w dążeniu do upragnionej formy. Za pomocą dedykowanej im aplikacji można też tworzyć własne treningi albo skorzystać z funkcji Garmin Coach, czyli gotowych planów treningowych.

Zegarki z serii Venu 3 otrzymały wbudowany mikrofon i głośnik, zatem pozwalają także odbierać i przeprowadzać połączenia głosowe. Dzięki inteligentnemu asystentowi można też dyktować odpowiedzi głosowo. Za pomocą tych zegarków skorzystamy także m.in. z płatności zbliżeniowych Garmin Pay, samodzielnego odtwarzacza muzycznego, czy precyzyjnego lokalizatora sparowanego smartfona.

Garmin Venu 3 i Garmin Venu 3s – który wybrać?

Modele z linii Venu 3 różnią się od siebie niuansami w wyglądzie, wśród których należy wymienić kolorystykę, wielkość ekranu, ciężar czy czas pracy na baterii. To one w ostatecznym rozrachunku sprawiają, że większy i cięższy Garmin Venu 3 może przypaść do gustu męskiej części użytkowników, a subtelniejszy Venu 3s ma większe szanse zatrzymać na sobie kobiece oko. Oczywiście nie musi to być regułą.  

W praktyce Garmin Venu 3 otrzymał 1,4-calowy wyświetlacz 454 x 454 px, podczas gdy w Venu 3s jest to 1,2-calowy panel 390 x 390 px. Obydwa ekrany są dotykowe i zostały stworzone w technologii AMOLED. Venu 3 waży 6 gram więcej od Venu 3s, a to w połączeniu z większym ekranem sprawia wrażenie, że ma się do czynienia z masywniejszym sprzętem. A bateria? W przypadku Venu 3 potrafi ona wytrzymać do 14 dni w trybie smartwatcha i do 26 godzin w trybie GPS. Z kolei w Venu 3s będzie to do 14 dni w trybie smartwatcha i do 21 godzin w trybie GPS.

Odkryj wszystkie zegarki Garmin Venu 3 dostępne w x-komie