Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Premiera Mortal Kombat 1. Kup już dziś i stocz walki w nowym uniwersum kultowej serii

Premiera Mortal Kombat 1. Kup już dziś i stocz walki w nowym uniwersum kultowej serii

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Kto nie zna serii Mortal Kombat – legendarnych bijatyk, których korzenie sięgają aż 1992 roku? Pomimo ponad 30 lat na karku, marka ma się znakomicie i wciąż znajduje kreatywne sposoby na przyciągnięcie grona fanów – zarówno nowych, jak i starych wyjadaczy. Najlepszym tego dowodem jest Mortal Kombat 1, czyli najnowsza część serii. Kup ją w x-komie już teraz i przekonaj się na własnej skórze, jaki wiele do zaoferowania ma nowe uniwersum gry.

Mortal Kombat 1 – premiera. Znani bohaterowie, nowe otwarcie

Mortal Kombat 1 to zarazem kontynuacja gry Mortal Kombat 11, jak i zupełny restart całego uniwersum serii. Liu Kang, usiłując cofnąć wydarzenia z poprzedniej linii czasowej, stworzył nowe uniwersum i manipulował przeznaczeniem różnych postaci. Jednak plany Boga Ognia nie spełniły się w pełni, a gracze będą musieli stawić mu czoła. Na stoczenie brutalnych walk czekają dobrze znani bohaterowie – Kung Lao, Shang Tsung, Scorpion, Kitana, Raiden i wiele innych.

W Mortal Kombat 1 powracają znane mechaniki, takie jak Fatality czy Fatal Blow, ale dochodzą też zupełnie nowe. To między innymi postacie Kameo, które pomagają nam w walce i pozwalają zbudować imponujące combo. Tytuł oferuje także mnóstwo trybów rozgrywki – od klasycznych pojedynków 1 na 1, przez kultowe Wieże, po wciągający tryb fabularny, w którym poznajemy nowe oblicza i ciekawe historie ulubionych bohaterów. MK1 udowadnia, że bijatyki mogą mieć też dobrą fabułę i wiarygodnie napisane postaci.

Premiera Mortal Kombat 11

Zamów Mortal Kombat 1 już teraz i stocz pojedynki na śmierć i życie

Premiera Mortal Kombat 1 odbyła się 19 września 2023 roku. Nie czekaj i kup grę w x-komie już dziś. W nową część legendarnej serii bijatyk zagrasz na najpopularniejszych platformach – PC, Xboksach Series X/S, PS5 oraz Nintendo Switch.

Wybierz Mortal Kombat 1 w x-komie