Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj nową jakość nagrywania z DJI Mini 4 Pro

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Czas zatrzymać wyjątkowe chwile na dłużej. DJI Mini 4 Pro to najnowszy dron z serii Mini. Jest świetnym wyborem zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają podniebną przygodę. Poznaj najnowszego malucha od DJI i wznieś się w przestworza.

DJI Mini 4 Pro – lepsza kamera i mnóstwo kreatywnych funkcji

DJI Mini 4 Pro wyposażony jest w udoskonaloną kamerę z 1/1,3-calową matrycą CMOS, z którą stworzysz bogate w szczegóły ujęcia. Obsługa Dual Native ISO Fusion oraz przysłona o wartości f/1.7 to z kolei gwarancja dobrej jakości filmu nagrywanego w trudnych warunkach oświetleniowych. Dzięki temu zarejestrujesz film w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę z HDR. A jeśli przygotowujesz materiały z myślą o mediach społecznościowych, wykorzystaj True Vertical Shooting, czyli funkcję nagrywania w pionie. Jakby tego było mało, do Twojej dyspozycji jest 4-krotny zoom cyfrowy do filmów oraz 2-krotny zoom cyfrowy do zdjęć.

Profesjonalne filmy stworzysz bez większego wysiłku. Ułatwią Ci to tryby kreatywne – QuickShots, Panorama, MasterShots, Spotlight, ActiveTrack 360° czy Point of Interest. Edycja materiałów jest również prostsza, ponieważ aplikacja LightCut rozpoznaje kompozycję oraz trasę lotu, a dzięki temu wystarczy kilka kliknięć, by stworzyć zapierający dech w piersiach film. Wykorzystaj One-Tap Edit, a więc funkcję, która automatycznie wybiera najciekawsze ujęcia i dopasowuje do nich ścieżkę dźwiękową.

Jeszcze więcej możliwości zapewnią Ci dodatkowe akcesoria. Dwukierunkowy HUB pozwala na sekwencyjne ładowanie trzech akumulatorów. Filtry ND pomogą w wykonaniu zachwycających ujęć w trudnych warunkach oświetleniowych. Bezpieczeństwo lotu zwiększysz z osłoną śmigieł. Zaś aparatura sterująca DJI RC2 wyposażona w ekran o wysokiej rozdzielczości, pozwoli Ci komfortowo kontrolować drona. Dzięki temu do kontrolera nie musisz podłączać smartfona.

premiera dji mini 4 pro

DJI Mini 4 Pro zadba o bezpieczny lot

DJI Mini 4 Pro to kompaktowy dron, który będzie Ci towarzyszyć w każdej podróży. Niska waga, która nie przekracza 249 g, w połączeniu ze składaną konstrukcją, pozwoli Ci zabrać go w każdą podróż. Wyposażony został w wydajną baterię, która umożliwi nawet 34 minuty lotu na jednym ładowaniu, a dzięki temu swobodnie zwiedzisz okolicę i poznasz nowe miejsca. Ponadto transmisja wideo DJI O4 zapewni płynne przesyłanie obrazu w rozdzielczości 1080p/60 fps w odległości nawet 10 km od kontrolera.

Każdy lot musi być bezpieczny, a DJI Mini 4 Pro zadba o to, by nic nieoczekiwanego nie stało się podczas podniebnej eksploracji. Wielokierunkowy system wykrywania przeszkód automatycznie rozpoznaje napotkane obiekty i omija je. Dodatkowo cztery szerokokątne czujniki wizyjne w połączeniu z dolnymi sensorami wizyjnymi sprawiają, że dron wykrywa przeszkody z każdej strony. Poziom bezpieczeństwa jeszcze bardziej podnosi system APAS, dzięki któremu możesz cieszyć się spokojnym lotem.

DJI Mini 4 Pro wyznaczy bezpieczną trasę powrotu do miejsca rozpoczęcia lotu. Funkcja AR RTH jeszcze bardziej ułatwi Ci kontrolę nad dronem podczas lotów powrotnych. Ponadto wbudowany tempomat zminimalizuje drgania kamery i zapewni płynne oraz stabilne nagrania.

Sprawdź DJI Mini 4 Pro w x-komie