Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Poznaj nową serię dysków SSD Samsung T9. Pojemność i wydajność w jednym

Poznaj nową serię dysków SSD Samsung T9. Pojemność i wydajność w jednym

·
Zaktualizowano: 2 tygodnie temu

Minimalizm, styl, wydajność i duża pojemność – właśnie tym cechuje się nowa seria zewnętrznych dysków SSD Samsunsg T9. Jeśli szukasz topowego nośnika zewnętrznego do przenoszenia czy backupu danych, a jednocześnie nie chcesz, by ograniczały Cię jego możliwości, to postaw na nowoczesne nośniki Samsunga z serii T9. Postaw na bezpieczeństwo, elegancję i niezawodność.

Samsung T9 łączy dużą pojemność z zawrotną prędkością

W dobie fotografii w wysokiej rozdzielczości i filmów 4K wymagania, które stawia się przed zewnętrznymi dyskami i ich pojemnością, sukcesywnie rosną. Warto więc zaopatrzyć się w nośnik, który pozwoli np. profesjonalistom, którzy pracują na dużych plikach, przenosić je swobodnie, szybko i bez obaw, że zabraknie miejsca.

Odpowiedzią na te zapotrzebowania jest nowa seria zewnętrznych nośników półprzewodnikowych Samsung SSD T9. Łącza ona dużą pojemność (1 TB, 2 TB i 4 TB) z wysokimi prędkościami odczytu (2000 MB/s) i zapisu (1950 MB/s), które zapewnią optymalną wydajność.

Interfejs USB 3.2 Gen 2x2, który po raz pierwszy pojawił się w przenośnym dysku SSD marki Samsung, pozwoli Ci na błyskawiczny transfer danych, a to wszystko przyspieszy Twoją pracę. Wystarczy wspomnieć o tym, że film o rozmiarze 4 GB prześlesz zaledwie w 2 sekundy.

premiera samsung ssd t9

Seria SSD Samsung T9. Wytrzymałość, elegancja i długa gwarancja

Nowa linia produktów Samsung T9 to nie tylko odpowiednia przestrzeń i wydajność, ale także stylowy, minimalistyczny wygląd, który przywodzi na myśl elegancki portfel, i bezpieczeństwo danych. Dysk jest zamknięty w czarnej obudowie – kompaktowej i wytrzymałej. Jest w stanie przetrwać upadek nawet z 3 metrów. Dyskowi niegroźne również wysokie temperatury podczas obciążenia, ponieważ producent zadbał o dynamiczną osłonę termiczną, która skutecznie zmniejsza ryzyko przegrzania i obniżenia wydajności do absolutnego minimum.

Bezpieczeństwo odgrywa coraz istotniejszą rolę. I tu Samsung również zadbał o to, by dane można było zabezpieczyć hasłem szyfrowanym w 256-bitowym standardzie AES i skutecznie je chronić.

Nie obawiaj się także o kompatybilność – współpracuje on z systemami Windows, mac OS i Android. Dysk podłączysz także do różnych złącz dzięki dwóm dołączonym do niego kablom – USB typu C do USB typu C oraz USB typu C do USB typu A.

Dyski SSD z serii Samsung T9 są objęte dłuższą, 5-letnią gwarancją producenta i monitorować je możesz za pomocą specjalnego oprogramowania Samsung Magician. Dzięki niemu sprawdzisz możliwości dysku, skontrolujesz jego stan czy zaktualizujesz firmware.

Odkryj nową serię dysków SSD Samsunsg T9