Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Poznaj produkty WiZ i rozświetl swoje otoczenie w inteligentny sposób

Poznaj produkty WiZ i rozświetl swoje otoczenie w inteligentny sposób

·
Zaktualizowano: Miesiąc temu

Zależy Ci, aby dom był Twoją oazą? Odpowiednie oświetlenie oraz barwa światła mają ogromny wpływ na nastrój i wygląd wnętrza, ale także nasze samopoczucie. Sprawdź produkty marki WiZ i wypełnij dom światłem, które idealnie dopasujesz do swoich potrzeb.

WiZ – światło, które dopasuje się do Ciebie

Dopasowanie idealnego światła z produktami WiZ jest dziecinnie proste. Wszystko w łatwy sposób obsłużysz dzięki aplikacji WiZ na Twoim telefonie lub za pomocą pilota WiZmote. Możesz także skorzystać z komend głosowych, by kontrolować oświetlenie WiZ. Jeśli masz już urządzenia z obsługą komend głosowych, jak Amazon Alexa czy Google Home, lampy WiZ będą z nimi w pełni kompatybilne.

Potrzebujesz światła w kuchni w trakcie przygotowywania posiłku, ale twoje ręce są zajęte? Wystarczy, że powiesz np.: „Alexa, ustaw kuchenne światła na tryb dzienny” albo „Hej, Google, zmniejsz jasność świateł do 80%”. Korzystając z aplikacji WiZ, masz pełną kontrolę nad oświetleniem, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na wakacjach – możliwości są nieograniczone.

Aplikacja WiZ — prosta obsługa z wielkimi możliwościami

Skorzystaj z różnych zalet aplikacji WiZ, aby inteligentnie sterować oświetleniem w swoim domu. Zróżnicowane, wstępnie ustawione tryby oświetlenia idealnie nadają się do różnych codziennych sytuacji. Wybieraj spośród ponad 16 milionów opcji kolorystycznych i znajdź odpowiednią barwę do swojego wnętrza. Kiedy już znajdziesz idealne oświetlenie, w prosty sposób możesz zapisać je jako skrót, by w każdej chwili ustawić je ponownie. 

Przekształć źródła światła w czujnik ruchu dzięki technologii SpaceSense

Wyjątkowa technologia SpaceSense przekształca światła WiZ w czujniki ruchu. Teraz inteligentne źródła światła będą reagować na Twój każdy ruch.

Dzięki funkcji SpaceSense, lampy WiZ włączają się samoistnie, kiedy wchodzisz do pomieszczenia, i gasną, gdy je opuszczasz. SpaceSense korzysta z istniejących w twoim domu sygnałów Wi-Fi, co sprawia, że konfiguracja jest niezwykle prosta i nie wymaga dodatkowego sprzętu czy przewodów.

Oto kilka przykładowych produktów z technologią SpaceSense:

inteligentne oświetlenie WiZ

Co potrafią lampy i oświetlenie WiZ LED?

Dzięki żarówkom LED WiZ masz pełną kontrolę nad oświetleniem w sposób, jakiego być może nigdy sobie nie wyobrażałeś. Dzięki systemowi WiZ możesz sterować wszystkimi lampami i oświetleniem WiZ za pomocą aplikacji na smartfona lub – dzięki kompatybilności z Amazon Alexa, Apple Home lub Google Home – za pomocą głosu.

Dzięki możliwościom systemu WiZ możesz:

  • Stworzyć swój osobisty scenariusz świetlny, korzystając z 16 milionów regulowanych kolorów światła.
  • Dopasować światło do własnego nastroju. Światła WiZ LED oferują 64 000 odcieni bieli w zakresie od 2200 do 6500 K.
  • Z łatwością zmieniać jasność. Lampy WiZ LED można przyciemniać w zakresie od 345 do 1055 lumenów.
  • Sterować oświetleniem za pomocą swojego smartfona lub za pomocą prostych poleceń głosowych. Nie masz pod ręką smartfona? Po prostu użyj pilota WiZ MOTE, który zawiera wszystkie niezbędne funkcje.
  • Zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu poprzez ustawienie automatycznych symulacji obecności, gdy nie ma Cię w domu.

Zapoznaj się z produktami marki WiZ i wprowadź inteligentne oświetlenie do swojego domu