Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Premierowe słuchawki Edifier WH700NB to coś więcej niż po prostu sprzęt audio

Premierowe słuchawki Edifier WH700NB to coś więcej niż po prostu sprzęt audio

·
Zaktualizowano: Miesiąc temu

Poczuj nowy komfort słuchania dzięki najnowszym słuchawkom Edifier WH700NB. To nie tylko słuchawki, to nowe doświadczenie dźwiękowe, które pozwala na całkowite zanurzenie się w ulubionej muzyce. Zapewnij sobie doskonałe wrażenia z ANC i bezprzewodowej łączności Bluetooth 5.3.

Lekkie, komfortowe i piękne

Edifier WH700NB ważą zaledwie około 271g. Ich nauszna konstrukcja sprawi, że brzmienie Cię otoczy i nawet przez cały dzień słuchania nie pomyślisz o dyskomforcie. Miękkie pady i elastyczny pałąk to wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się muzyką, podcastami i filmami w doskonałej jakości.

Gaming? Z Edifier WH700NB praktycznie bez opóźnień

Słuchawki są wyposażone w tryb gry, który sprawia, że opóźnienie jest praktycznie niewyczuwalne i spada nawet do 0.08s. Ta niewielka wartość to dowód na to, że możesz cieszyć się zarówno doświadczeniem płynącym z gry, jak i dobrze brzmiącymi efektami audio. Połączenie komfortu, braku opóźnienia w emisji dźwięku i wysokiej jakości reprodukcji brzmieniowej sprawia, że w tych słuchawkach gra się po prostu przyjemnie.

edifier-news

Prowadź rozmowy bez zdejmowania słuchawek

Częste spotkania online, wideokonferencje, rozmowy telefoniczne – szukasz sprzętu, który pozwoli Ci prowadzić zdalne (w tym telefoniczne) rozmowy w wysokiej jakości? Edifier WH700NB zapewnia Ci wysoką jakość reprodukcji głosu, jak i jego odtwarzania. Swoich rozmówców usłyszysz bez zniekształceń, a Twój głos będzie wyraźny i czysty.

Składana konstrukcja i wydajna bateria

Ciesz się brzmieniem w wysokiej jakości wszędzie tam, gdzie chcesz. Składana konstrukcja słuchawek ułatwi Ci ich transportowanie, a wydajna bateria pozwoli na słuchanie muzyki nawet przez 45 godzin z włączonym ANC.

Zabierz swoje słuchawki Edifier WH700NB gdzie chcesz i ciesz się długim czasem pracy na baterii. Graj, słuchaj muzyki i oglądaj filmy tak, jak lubisz.

Kup Edifier WH700NB w x-komie