Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Mała kamera, wielkie możliwości. Poznaj DJI Osmo Pocket 3

·
Zaktualizowano: Miesiąc temu

Kieszonkowa kamera, którą zabierzesz niemal wszędzie? Poznaj DJI Osmo Pocket 3 – małą kamerę o wielkich możliwościach. Świetny obraz, doskonały dźwięk, ogrom przydatnych funkcji i dopracowanie w każdym detalu – to jej najważniejsze cechy. Sprawdź DJI Osmo Pocket 3 i uwolnij swoją twórczość.

DJI Osmo Pocket 3 – doskonały obraz i dźwięk

Obraz i dźwięk zawsze mogą być jeszcze lepsze, a potwierdza to DJI Osmo Pocket 3. Ta kieszonkowa kamera dzięki 1-calowej matrycy CMOS pozwala nagrywać w wysokiej jakości 4K i 120 fps. Takie parametry szczególnie przydadzą się, by uzyskać zapierający dech w piersiach efekt slow motion. Wykorzystaj również tryby kolorów 10-bit D-Log M i 10-bit HLG, które gwarantują żywą i piękną kolorystykę w niemal każdych warunkach.

A teraz dźwięk. Kamera ma 3 mikrofony, które nagrywają wielokierunkowy dźwięk stereo i skutecznie redukują szum wiatru. DJI Osmo Pocket 3 potrafi też identyfikować źródło dźwięku, a to oznacza, że z jej pomocą przygotujesz świetny materiał audio nawet w hałaśliwym otoczeniu.

dji osmo pocket 3 premiera

Kamera dopracowana w każdym detalu

DJI Osmo Pocket 3 wyróżnia się wygodną obsługą i przechowywaniem. A to dlatego, że bez problemu trzyma się ją w dłoni czy chowa do kieszeni. Kamerę możesz mieć niemal zawsze przy sobie. Samo przechowywanie jest również bezpieczne – po wyłączeniu Pocket 3 zablokuje się w odpowiedniej pozycji w celu ochrony. Dodatkowym atutem jest 2-calowy ekran dotykowy, który umożliwia prostą obsługę urządzenia.

Kamera cechuje się także wytrzymałą baterią. Pełne naładowanie pozwoli nagrywać przez około 2 godziny w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Co więcej, obsługuje szybkie ładowanie. By uzupełnić energię do 80%, wystarczy tylko 16 minut!

Niezwykle ważną cechą DJI Osmo Pocket 3 jest też 3-osiowa stabilizacja mechaniczna, co pozwala nagrywać dynamiczne ujęcia. Nie musisz obawiać się niepożądanych wstrząsów.

Łatwiejsze nagrywanie z dodatkowymi funkcjami

DJI Osmo Pocket 3 pozwala na szybką regulację ostrości w pełnym zakresie pikseli, co świetnie sprawdza się nawet w trakcie nagrywania poruszających się obiektów. Za to nowy tryb Product Showcase nadaje priorytet pierwszemu planowi i umożliwia płynne ustawienie ostrości na wybranym celu. Nowa kamerka ma też ulepszoną funkcję ActiveTrack 6.0, która ułatwia utrzymywanie wskazanych obiektów w centrum kadru.

Ale przydatnych funkcji jest jeszcze więcej. SpinShot pozwala uzyskać płynne ruchy kamery w zakresie 180 stopni. Panorama to uchwycenie krajobrazu na bogatym w szczegóły zdjęciu. Wykorzystać możesz także 4-krotny zoom cyfrowy, a z Motionlapse nagrasz spektakularny zachód słońca. Nie brakuje również opcji dla streamerów. DJI Pocket Osmo 3 obsługuje transmisję na żywo w wysokiej rozdzielczości.

Do tworzenia interesujących filmów wykorzystaj aplikację LightCut. Automatycznie wybierze najciekawsze ujęcia z pomocą sztucznej inteligencji. Dzięki temu w kilka chwil wygenerujesz świetny materiał. Ponadto LightCut oferuje mnóstwo szablonów, które dopasowane są do materiałów wideo o określonej tematyce.

Sprawdź DJI Osmo Pocket 3