Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Nie tylko do gamingu. Poznaj nowe mikrofony Alias od SteelSeries

·
Zaktualizowano: Miesiąc temu

Potrzebujesz newsa, który brzmi dobrze? Świetnie się składa, bo chcemy Ci zaprezentować dwa nowe mikrofony od firmy SteelSeries: Alias oraz Alias Pro. Pierwszy to mikrofon USB, drugi – XLR (z dedykowanym mikserem strumieniowym w zestawie), oba stanowią gwarancję wysokiej jakości dźwięku. I choć mikrofony mają wyraźnie gamingowy charakter, sprawdzą się nie tylko podczas streamów z gier, ale też na przykład przy nagrywaniu podcastów.

SteelSeries Alias – jakość i wygodna w jednym

Czy mikrofon USB jest w stanie zaoferować studyjną jakość dźwięku? SteelSeries Alias udowadnia, że jak najbardziej. Ten pojemnościowy mikrofon został wyposażony w sporej wielkości kapsułę, nawet do trzech razy większą niż w innych mikrofonach, która umożliwia rejestrowanie szerokiego zakresu głosu. Twój głos wybrzmi głośno, wyraźnie, doniośle i z radiowym vibe’em.

Tym bardziej że SteelSeries Alias jest kompatybilny z oprogramowaniem SteelSeries Sonar, z pomocą którego jeszcze łatwiej będzie Ci osiągnąć pożądane efekty.

Warto zwrócić uwagę na gamingowy charakter mikrofonu. Oprócz efektownie wyglądającej konstrukcji mamy tu również między innymi podświetlenie LED RGB, dzięki któremu SteelSeries Alias podczas pracy prezentuje się obłędnie.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Sprawdź kartę produktową SteelSeries Alias w sklepie x-kom

mikrofony SteelSeries Alias

Mikrofon XLR bez konieczności dokupowania interfejsu audio? Poznaj SteelSeries Alias Pro

SteelSeries Alias Pro to bardzo ciekawy mikrofon pojemnościowy XLR. Z wielu względów.

Po pierwsze, nagrywa dźwięk w fenomenalnej wręcz jakości, którą wykorzystasz nie tylko podczas streamowania gier, ale także podczas nagrywania podcastów.

Po drugie – nie musisz specjalnie kupować zewnętrznego interfejsu audio, którego każdy mikrofon XLR potrzebuje. Dlaczego? Ponieważ dedykowany mikser strumieniowy znajdziesz w zestawie ze SteelSeries Alias Pro.

Po trzecie wreszcie – jak on fenomalnie wygląda!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak SteelSeries Alias Pro sprawdza się w praktyce, śledź uważnie nasz portal Geex, gdzie już niebawem pojawi się recenzja tego mikrofonu. Teraz natomiast możesz przyjrzeć się jego specyfikacji i największym atutom, sprawdzając kartę produktową SteelSeries Alias Pro w x-komie.