(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Postaw na Seagate IronWolf CMR. Postaw na nowy komfort pracy

·
Zaktualizowano: 3 miesiące temu

Odkryj dyski twarde Seagate IronWolf z technologią CMR, wytrzymałe i wydajne dyski do systemów NAS – zarówno konsumenckich, jak i biznesowych. Znajdziesz w nich rozwiązania zaprojektowane z myślą o nieustannym i wysokim obciążeniu. Sprawdź, czym się wyróżniają.

Seagate IronWolf z technologią CMR. Niezawodne i gotowe do ciągłej pracy

Seagate IronWolf CMR to dyski przeznaczone do komputerów, a konkretnie serwerów NAS. Są one zoptymalizowane do całodobowej, wysokoobciążeniowej pracy zarówno w domach i domowych biurach, jak i mniejszych lub większych przedsiębiorstwach. Nadają się do komputerów stacjonarnych, stacji roboczych i serwerów multimedialnych.

W przypadku IronWolf CMR obsługują obciążenia robocze do 180 TB na rok, a IronWolf Pro CMR nawet do 550 TB na rok. Dyski Seagate IronWolf z technologią CMR to również gwarancja długiej, bezawaryjnej pracy – pracy z dużą ilością danych w sieci i nawet średnio przez (ponad) 1 mln godz. Przechowuj bezpiecznie dane, udostępniaj je i miej do nich szybki, zdalny dostęp o dowolnej porze.

Dyski te cechują się nie tylko niezawodnością i duża wytrzymałością (w tym zwiększoną odpornością na drgania), ale także optymalną wydajnością. Zmaksymalizuj ją w ramach RAID w wielokieszeniowych systemach. To dyski, które powstały z myślą do wydajnego działania w wymagających warunkach, mniej się nagrzewając i utrzymując nieustannie wysokie transfery. Wykorzystują one metodę CMR – konwencjonalnego zapisu magnetycznego, który gwarantują najwyższą wydajność NAS w swojej klasie.

dyski seagate ironwolf cmr do systemów nas

Dyski Seagate IronWolf CMR. Stworzone do systemów NAS

Sprawdź pełną ofertę dysków twardych Seagate IronWolf CMR i IronWolf Pro CMR na SATA III. W obu wersjach IronWolf możesz liczyć na darmowy, 3-letni dostęp do wewnętrznej usługi odzyskiwania danych Rescue Data Recovery Services, dzięki której możesz bardziej ochronić swoje dane i przy tym zaoszczędzić. Dodatkowo w serii IronWolf Pro producent wydłużył gwarancję do 5 lat.

Z pomocą oprogramowania IronWolf Health Management zarządzaj dyskami, monitorując na bieżąco ich aktualny stan i działając zapobiegawczo, by ochronić i zabezpieczyć swoje dane. Stwórz na podstawie dokładnej analizy wielu parametrów przez wspomnianą aplikację w odpowiednim czasie kopie zapasowe, a w ostateczności – w razie awarii – skorzystaj ze wspomnianej usługi odzyskiwania utraconych plików.

W ofercie znajdziesz pojemne nośniki – od 4 TB do aż 12 TB z duża ilością pamięci podręcznej (każdy model po 256 MB). Zapewnij sobie odpowiednią przestrzeń na dane i podnieś komfort swojej pracy z Seagate IronWolf.

Zwiększ komfort pracy z dyskami Seagate IronWolf CMR