(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • PlayStation 5 Slim już w sprzedaży. Lżejsze, mniejsze i pojemniejsze

PlayStation 5 Slim już w sprzedaży. Lżejsze, mniejsze i pojemniejsze

·
Zaktualizowano: 3 miesiące temu

W końcu nadeszła ta chwila: do sprzedaży trafiła nowa, odświeżona wersja konsoli Sony PlayStation 5. Nowe PS5 (Slim) przeszło solidną metamorfozę i w porównaniu do poprzednich wydań jest mniejsze, lżejsze i ma pojemniejszy dysk. Poznaj wszystkie nowości w PS5 Slim.

Nowości w PS5 Slim – zmiany nie tylko kosmetyczne

Zmiany, zmiany i po trzykroć zmiany. PS5 jest po diecie odchudzającej, która przyniosła zawrotne efekty. Firma Sony pozostała wierna tradycji i wydała zgodnie z oczekiwaniami swoich fanów wyszczuplone wydanie PlayStation 5, najpopularniejszej konsoli nowej generacji. Zmiany jednak nie dotyczą tylko designu. Oto najważniejsze nowości, jakie wprowadza odświeżona wersja:

  • Mniejsza konstrukcja – konsola PS5 Slim jest nawet o 30% mniejsza. Łatwiej pomieścić ją na stoliku RTV (lub na jego półce).
  • Niższa waga – konsola PS5 Slim jest lżejsza o około 20%.
  • Pojemniejszy dysk – 1 TB zamiast 825 GB. Oznacza to więcej gier na nośniku, a więcej gier to mniej zastanawiania się nad tym, co odinstalować, by zwolnić miejsce na nowy tytuł.
  • Ta sama mocna specyfikacja – duża moc konsoli PS5 jest zachowana w nowej wersji. Ogrywaj gry w jak najlepszej płynności i grafice, a nawet ciesz się z efektów ray tracingu.

Zmiany obejmują obie wersje PS5 Slim: standardową (z napędem Blu-ray) i Digital (bez napędu). Jednak tym razem do tego drugiego wydania dokupisz napęd optyczny i bez problemu zamontujesz go w konsoli. Tym sposobem otrzymujesz opcję, która nie ograniczy Cię w przyszłości do gier wyłącznie w cyfrowej edycji, nawet jak zdecydujesz się teraz na zakup PS5 Slim Digital.

Zobacz szczegółowe porównanie PS5 Slim vs PS5, by poznać więcej różnic między nowym a starym wydaniem konsoli Sony, a także przeczytaj wszystko, co warto wiedzieć o PS5 Slim

Przeczytaj również recenzję nowej PS5: Test i recenzja PS5 Slim. Czy PlayStation 5 po kuracji odchudzającej jest atrakcyjne jak nigdy wcześniej?

ps5 slim w sprzedaży

PS5 Slim już dostępne w x-komie

Nowe PS5 nie jest sprzedawane jako PS5 Slim. Oficjalnie to nadal PlayStation 5, tylko jej odświeżona i mniejsza wersja. Zastąpi ona oryginalną wersję konsoli, która zniknie ze sprzedaży po wyczerpaniu zapasów w sklepach. Mimo nowości cena sugerowana odchudzonego wydania pozostała bez zmian.

W x-komie kupisz nową wersję PlayStation 5 Slim lub PlayStation 5 Slim w zestawie z grą Spider-Man 2, a także dodatkowe akcesoria: podstawkę pionową i napęd optyczny.

Kup już teraz PlayStation 5 Slim