(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznajcie Wirtualnego Asystenta

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Do szeregu x-komowych doradców dołącza ich wirtualny pomocnik, czyli Wirtualny Asystent oparty na sztucznej inteligencji. Mówi językiem doradców, a zarazem jest nieludzko skuteczny. Sprawdźcie, co potrafi i w czym Wam pomoże.

Wirtualny Asystent – pyta, rozumie i doradza

Na początku uspokajamy – nasi doradcy są niezastąpieni i bezcenni, więc nigdzie się nie wybierają i dalej będziecie mogli z nimi porozmawiać w salonach czy na infolinii. Co więcej – doradcy wspierali powstanie Wirtualnego Asystenta, dlatego można nawet powiedzieć, że Wirtualny Asystent ma w sobie cząstkę ich eksperckiej wiedzy. Nasi doradcy jednak nie mogą być dostępni 24 godziny w tygodniu. A Wirtualny Asystent – owszem.

Wirtualny Asystent

Czym dokładnie jest Wirtualny Asystent? To zupełnie nowy i innowacyjny moduł, który pomoże Wam dobrać laptopa lub smartfona. Jednak pod tym prostym sformułowaniem kryje się złożony algorytm zbudowany na sztucznej inteligencji i wspomnianej wiedzy doradców. Dzięki tym składnikom Wirtualny Asystent jest czymś zdecydowanie bardziej zaawansowanym niż zwykłe filtrowanie produktów.

Wirtualny Asystent zbiera wiedzę o Waszych preferencjach i potrzebach, przeprowadzając z Wami krótki wywiad, a następnie analizuje obecne trendy i dostępne produkty w ofercie. W efekcie dostajecie 3 spersonalizowane polecenia z uwzględnieniem pełnego kontekstu rynkowego, a do tego oszczędzacie czas na poszukiwanie informacji na własną rękę.

Przyznacie, że to miłe, kiedy ktoś zadaje trafne pytania, analizuje Wasze odpowiedzi, a przy okazji nie twierdzi, że zna Wasze potrzeby lepiej niż Wy sami, prawda? Tak właśnie powinno wyglądać profesjonalne doradztwo, którym odznaczają się doradcy x-komu… a teraz także nasz Wirtualny Asystent.

Wirtualnego Asystenta znajdziecie po lewej stronie nad filtrami w kategorii laptopów i smartfonów na stronie internetowej x-komu w wersji na komputery. Możecie też po prostu odwiedzić stronę Wirtualnego Asystenta.

Jak wygląda działanie Wirtualnego Asystenta w praktyce?

Zależało nam, żeby działanie Wirtualnego Asystenta było tak samo intuicyjne i efektywne jak rozmowa z doradcą. Jest jednak łatwiejsze, bo nie musicie wychodzić z domu ani… choćby odzywać się słowem.

Tak wygląda cały proces wykorzystania Wirtualnego Asystenta:

  1. Zadaje kilka pytań na temat Twojego budżetu, potrzeb czy preferencji.
  2. Analizuje Twoje odpowiedzi w oparciu o AI.
  3. Proponuje 3 optymalne dla Ciebie sprzęty. 

Jeśli macie pytania na temat funkcjonalności i rozwoju tego narzędzia, to zajrzyjcie do naszego Q&A na temat Wirtualnego Asystenta.