(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Poznaj akcesoria Ugreen. Uniwersalne i innowacyjne produkty dla każdego

Poznaj akcesoria Ugreen. Uniwersalne i innowacyjne produkty dla każdego

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

Ugreen to producent niezawodnych akcesoriów, które właśnie zasiliły naszą ofertę. Odkryj szeroką gamę produktów Ugreen od ładowarek po kable USB-C, które są zaprojektowane, aby ułatwić Twoje codzienne życie.

Akcesoria Ugreen: wydajność i komfort użytkowania

Ugreen jest dynamicznie rozwijającym się producentem elektroniki użytkowej, znanym z oferowania szerokiej gamy urządzeń i akcesoriów elektronicznych. Firma zyskała uznanie na międzynarodowym rynku, obecnym w ponad 100 krajach, zdobywając zaufanie ponad 40 milionów klientów na całym świecie.

W swojej ofercie Ugreen posiada szeroki wachlarz produktów, w tym uniwersalne ładowarki sieciowe, kable USB-C, adaptery oraz czytniki kart, które są niezastąpione w obsłudze różnych urządzeń elektronicznych. Firma szczególnie wyróżnia się w dziedzinie ładowania, oferując wszechstronne ładowarki, które są odpowiednie dla wielu typów urządzeń: laptopów, MacBooków, a także telefonów czy tabletów. Obsługują one szybkie ładowanie PD oraz wyjścia zarówno USB-C jak i klasyczne USB-A.

Skupienie się na jakości, dostępności i innowacyjności sprawia, że Ugreen jest rozpoznawalną i cenioną marką na rynku elektroniki użytkowej, a jej produkty są doceniane zarówno za funkcjonalność, jak i za ich wkład w ochronę środowiska.

Akcesoria Ugreen - nowość w ofercie x-komu

Ładowarki od Ugreen – innowacja w każdym detalu

Firma Ugreen od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości ładowarek, które cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Ugreen jest jednym z pionierów we wprowadzaniu azotku galu (GaN) do produkcji ładowarek. Dzięki jego użyciu ładowarki GaN są mniejsze, bardziej wydajne i zużywają mniej energii, a co za tym idzie, mniej się grzeją.

Szczególne miejsce w ofercie Ugreen stanowią ładowarki z serii Nexode. Te zaawansowane technologicznie akcesoria wykorzystują wspomnianą technologię GaN, pozwalającą na efektywniejsze i szybsze ładowanie w mniejszym urządzeniu. Nexode to idealny wybór dla tych, którzy potrzebują niezawodnej, szybkiej ładowarki do swoich urządzeń mobilnych. Dostępne są modele o różnej mocy – od 20W do 140W, co pozwala na ładowanie zarówno smartfonów, jak i laptopów. Seria Nexode to przyszłość ładowania, dostępna już teraz w x-komie.

Poznaj pełną ofertę akcesoriów Ugreen x-komie