(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Premiera DJI Mic2 – przełom w nagrywaniu dźwięku

·
Zaktualizowano: Miesiąc temu

W przypadku produkcji wideo jakość dźwięku jest równie ważna jak jakość obrazu. DJI, znana marka w branży, doskonale zdaje sobie z tego sprawę i wraz z premierą DJI Mic 2, który ma na nowo zdefiniować wrażenia dźwiękowe, po raz kolejny podnosi poprzeczkę. Sprawdź szczegóły i dowiedz się, co oferuje DJI Mic 2.

Precyzyjnie zarejestrowany dźwięk 

DJI Mic 2 jest wyposażony w szereg funkcji zaprojektowanych w celu podniesienia komfortu użytkowania. Wśród nich znajduje się 32-bitowe nagrywanie wewnętrzne typu float, co pozwala na rozszerzenie dynamiki dźwięku.

Dodatkowo, nowa inteligentna redukcja szumów gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk, nawet w trudnych warunkach miejskich czy zamkniętych przestrzeniach. To ulepszenie sprawia, że DJI Mic jest idealnym towarzyszem dla twórców treści, vlogerów i profesjonalistów poszukujących nienagannej jakości dźwięku. Dodatkowo zawarta w zestawie osłona przeciwwietrzna mikrofonu dostarczy kolejną warstwę ochrony, która zapewnia czysty dźwięk także w czasie wiatru lub podczas nagrań w ruchu.

Premiera DJI Mic2

Szereg ulepszeń w DJI Mic 2

DJI rozumie znaczenie estetyki i dbałość o szczegóły widoczna jest w każdym elemencie, także w wyrafinowanym designie etui ładującego, które przeszło subtelne, ale znaczące zmiany, zapewniając świeży wygląd i lepszą funkcjonalność. 

Nowy mechanizm zatrzaskowy ułatwia otwieranie i zamykanie, a automatyczne włączanie się mikrofonu przy otwarciu etui oraz parowanie odbiornika i nadajników zapewnia gotowość do pracy niemal natychmiast. Ponadto etui świetnie sprawdzi się podczas pracy w terenie, pozwalając wydłużyć podstawowy czas pracy mikrofonu (6h) do imponujących 18 godzin.

Ekran dotykowy został powiększony z 0,95 do 1,1 cala, co zapewnia bardziej intuicyjną obsługę i responsywny interfejs. Mile widzianym dodatkiem jest sterowanie pokrętłem, które umożliwia szybką kontrolę ustawień takich jak poziom naładowania, czy głośność. Dzięki temu praca z mikrofonem jest bardziej efektywna i jeszcze przyjemniejsza.

Odkryj nowe możliwości z DJI Mic 2 i przeżyj rewolucję w nagrywaniu dźwięku