(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Po dobrym przychodzi jeszcze lepsze. Zamień Windowsa 10 na 11

·
Zaktualizowano: 2 miesiące temu

W świecie technologii, podobnie jak w życiu, coś się kończy i coś zaczyna. Już w przyszłym roku Microsoft zakończy wsparcie dla Windowsa 10 i skupi się na aktualizowaniu Windowsa 11. Ale nie ma co czekać do ostatniej chwili – już dziś postaw na Windowsa 11.

Ułatw sobie codzienność i przejdź na Windowsa 11

Koniec wsparcia dla Windowsa 10 oznacza brak aktualizacji zabezpieczeń oraz zaprzestanie aktualizacji niezwiązanych bezpośrednio z bezpieczeństwem. Microsoft planuje wycofać się z obsługi „Dziesiątki” w październiku 2025 roku. Dlatego już teraz warto pomyśleć o przesiadce na nowy system, by na spokojnie przejść przez proces migracji. A co zaoferuje Ci Windows 11 już teraz i w kolejnych latach?

Windows 11 to system, który sprzyjać będzie Twojej produktywności. Zapewni Ci wydajność i bezpieczeństwo, których potrzebujesz na co dzień. Zyskasz też wszechstronność, w czym pomogą Ci innowacje oparte na sztucznej inteligencji. Ponadto sprzęt wyposażony w Windowsa 11 jest prosty w konfiguracji i bardzo łatwy w użyciu, a aplikacje i funkcje zaspokoją Twoje największe potrzeby.

Niezależnie od tego, do czego potrzebny jest Ci komputer lub laptop, Windows 11 ułatwi Ci wykonywanie codziennych zadań. Bo sprawdzi się zarówno do pracy i nauki, a także tworzenia i szeroko pojętej rozrywki. Z łatwością znajdziesz to, czego potrzebujesz najbardziej.

zamień windowsa 10 na 11

Zoptymalizuj codzienną pracę z produktami Microsoft

Windows 11, a także sprzęt oraz aplikacje Microsoftu (i nie tylko) to idealne połączenie. Wykorzystaj również:

  • Komputery dla profesjonalistów – doładowane z myślą o wymagających graczach i kreatywnych pasjonatach. Wyróżniają się mocą, cichą pracą oraz możliwością rozbudowy. Dzięki temu zawsze zapewnią Ci wydajność, której potrzebujesz.
  • Laptopy Microsoft Surface – więcej mocy i więcej opcji podłączania innych urządzeń, co sprawi, że możliwości rosną jeszcze bardziej. Znajdziesz tu prawdziwie przenośne laptopy 2 w 1 oraz tradycyjne laptopy idealne na co dzień. Wszystkie łączy wspólny mianownik – są dopracowane, przemyślane, niesamowicie szybkie i wszechstronne.
  • Microsoft 365 – aplikacje, z którymi w pełni uwolnisz swój potencjał. Otrzymasz zabezpieczenia online, dzięki czemu zyskasz spokój. Magazyn w chmurze ułatwi Ci płynne działanie na wszystkich urządzeniach. Zaawansowane narzędzia, jak Word, PowerPoint czy Excel, zwiększą Twoją produktywność i kreatywność.

Dowiedz się więcej o Windowsie 11